Blej dhe shes Mobilje dhe elektroshtepiake. Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 13/06/2019 15:45

5,000 Leke

  • Blej dhe shes Mobilje dhe elektroshtepiake.


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Qemal Stafa
Lexime 4986

Blej mobilje dhe elektroshtepiake te perdoruraa
Dhoma gjumi,guzhina,kende, kolltuqe tavolina minibare , portmonto...etj