Shes Frigorifer dhe Lavatrice Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 01/08/2020 11:27 Post Id: 238618

30,000 Leke

  • Shes Frigorifer dhe Lavatrice
  • Shes Frigorifer dhe Lavatrice
  • Shes Frigorifer dhe Lavatrice
  • Shes Frigorifer dhe Lavatrice
  • Shes Frigorifer dhe Lavatrice
  • Shes Frigorifer dhe Lavatrice
  • Shes Frigorifer dhe Lavatrice


Pagesa 30,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Pjeter Abnori Nd 1,H7,Ap 18 Yzberisht Tirane
Lexime 172

Shes,Frigorifer i Madh“LIEBHERR” 180x72x72 Metalik dhe pa asnje demtim nga jashte
Cmimi 20000 Lek.
Dhe Lavatrice “SAMSUNG “me Pompe te re .
Gjendje pune shume te mire.Cmimi 15000Lek

Shiten per arsye,blerje Elektroshtepiake te reja.

Cmimi Total(Bashke): 30000Lek i pa diskutushem