Televizor VTEX 32 HD DVBT2 16.000 Leke Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 21/11/2020 12:30 Post Id: 261063

16,000 Leke

  • Televizor VTEX 32 HD DVBT2  16.000 Leke
  • Televizor VTEX 32 HD DVBT2  16.000 Leke
  • Televizor VTEX 32 HD DVBT2  16.000 Leke


extra info
Pagesa 16,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirane, Shqiperia
Lexime 267

SHES TELEVIZOR VTEX

MARKE ITALJANE
32 INCH HD
ME DEKODER TE INTEGRUAR
NUK KA NEVOJE PER APARAT SHTESE
I KAP TE GJITHA STACJONET
ESHT AKOMA NE QESE BASHK ME KUTINE

16.000 LEKE