TELEVIZOR 32 INCH FUEGO SMART TV DVB-T2 21.000 LEKE Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 21/11/2020 12:29 Post Id: 261258

21,000 Leke

  • TELEVIZOR 32 INCH FUEGO SMART TV DVB-T2 21.000 LEKE
  • TELEVIZOR 32 INCH FUEGO SMART TV DVB-T2 21.000 LEKE
  • TELEVIZOR 32 INCH FUEGO SMART TV DVB-T2 21.000 LEKE


extra info
Pagesa 21,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirane, Shqiperia
Lexime 125

SHITET TELEVIZOR FUEGO 32 INCH
SMART TV
VERSION ANDROID
INSTALON CDO APLIKACJON SI NE TELEFON
MEMORIE 8 GB
WIRELESS TE INTEGRUAR
DEKODER DVB-T2 TE INTEGRUAR
SKA NEVOJE PER APARAT SHTESE
TELEVIZORI ESHTE POTHUAJSE I RI
SHOQEROHET ME KUTINE PERKATESE

Cmimi 21.000 leke te reja

Cel. :