Shes lavastovilje dhe mikrovale Gorenje. Jane ne gjendje shume te mire. Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 21/11/2020 08:57 Post Id: 274980

30,000 Leke

  • Shes lavastovilje dhe mikrovale Gorenje. Jane ne gjendje shume te mire.


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Shemsie Haka, Tirana, Albania
Lexime 148

Shes lavastovilje dhe mikrovale Gorenje. Jane ne gjendje shume te mire. Shiten per arsye nderrimi.