Reflektor ngrohes elektrik Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 23/11/2020 09:02 Post Id: 275373

5,000 Leke

  • Reflektor ngrohes elektrik
  • Reflektor ngrohes elektrik
  • Reflektor ngrohes elektrik
  • Reflektor ngrohes elektrik


extra info
Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Thoma Filipeu, Tirana, Albania
Lexime 62

Shitet Reflektor Elektrik Elektra ENG-1501 i perdorur ne gjendje shum te mire.
Ofron ngrohje per nje hapesire rreth 50m2
Ngrohes elektrik i cili ka 4 shufra kuartz
Ka 3 nivele ngrohje, me lageshtues ambjenti dhe ventilator
Fuqia 2400 W
Tensioni 220-240 V, 50-60Hz.
Cmimi 5000leke.