Shitet kend ndenjtje. Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 24/11/2020 09:17 Post Id: 275783

33,000 Leke

  • Shitet kend ndenjtje.
  • Shitet kend ndenjtje.
  • Shitet kend ndenjtje.


extra info
Pagesa 33,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Kodra e Priftit, Tirana, Albania
Lexime 319

Shitet kend i perdorur ne gjendje sh.mire
Permasat 2.20m - 2.60m.