Set kolltuqesh + tavoline mesi Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 24/11/2020 09:16 Post Id: 275820

600 Euro

  • Set kolltuqesh + tavoline mesi
  • Set kolltuqesh + tavoline mesi
  • Set kolltuqesh + tavoline mesi
  • Set kolltuqesh + tavoline mesi


extra info
Pagesa 600 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga e Kosovareve, Tirana, Albania
Lexime 192

Ne shitje set me tre kolltuqe dhe tavoline mesi me cmim 700 euro. Seri perfshin nje kolltuk tek me permasa: 1.15 cm x 80 cm, kolltuk dysh me permasa: 1.82 cm x 80 cm, kolltuk tresh me permasa: 2.50 cm x 80 cm dhe tavoline mesi me permasa: 1mx 1m. Mobiljet jane lekure (ngjyre e bardhe) dhe dru ahu (ngjyre e zeze).