Dollape Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 24/11/2020 10:51 Post Id: 275926

18,000 Leke

  • Dollape
  • Dollape


extra info
Pagesa 18,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 287

Shiten 2 dollape = 12mije lek
Frigorifer ftohes = 6mije lek