Kondicioner Elbasan

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 16/10/2019 16:58

330 Leke

  • Kondicioner
  • Kondicioner


Pagesa 330 Leke
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Perballe Me Zyren E Pd
Lexime 2314

Kondicioner Super Foster 18 Shum Pak i perdorur shitet per arsye mos perdorimi nuk ka asnje difekt