dhome gjumi per femije Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 16/09/2019 17:14

50 Euro

  • dhome gjumi per femije


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa besim alla pallatet cabej
Lexime 5476

Okazion!
Shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè.
Tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr.
Fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50Euro.