7 komplete karrigesh me 4 tavolina Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 22/05/2019 14:46

120 Leke

  • 7 komplete karrigesh me 4 tavolina


Pagesa 120 Leke
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa 21 dhjetori
Lexime 3834

Shiten 7 komplete tavolinash me nga 4 karrige per ambiente lokalesh ose per Fast Food . Jane ngjyre e bardhe. Behet fjale per tre komplete me tavolina rrumbullake me xham nga siper dhe kater komplete me tavolina katrore. Jane ne gjendje shume te mire dhe kane me pak se nje muaj perdorim. Cmimi i diskutueshem.