Shesim mobilje te perdorura Durres

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 18/02/2020 18:59

6,000 Leke

  • Shesim mobilje te perdorura
  • Shesim mobilje te perdorura


Pagesa 6,000 Leke
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Sukth, Albania
Lexime 8314

Shiten.. jan ne gjendje shume te mire.