paisje parukerie Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 18/05/2019 11:33

1,000 Leke


Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa babrru
Lexime 1191

shiten mobilje parukerie lavatest plus dushi karrel komedin me pasqyr per dy vende pune nje poltron divan me dy pupa tavolin mesi tavolin thojsh manikine kater cop furr thojsh frez etj