Blej mobilje te perdorura 0697999666 Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 10/03/2020 17:45

10,000 Leke

  • Blej mobilje te perdorura 0697999666


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa Ruga qemal stafa
Lexime 15466

Blej mobilje te perdorura . Guzhina dhoma gjumi divane kolltuqe minibare elektroshtepiake etj .