Bejm kende me porosi Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 18/09/2019 20:25

32,000 Leke

  • Bejm kende me porosi
  • Bejm kende me porosi
  • Bejm kende me porosi
  • Bejm kende me porosi


Pagesa 32,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Tirana, Albania
Lexime 6226

Shiten kende me porosi
Shum cilesore
Shumllojshmeri ngjyrash
Copa cilesore
Jastik me zinxhira
Permasa standarte 270+270
Cmimi 32000 leke te reja
Nr.Tel: