Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek Durres

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 16/09/2019 10:56

25,000 Leke

  • Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek


Pagesa 25,000 Leke
Qyteti - Zona Durres -
Adresa Aleksander goga
Lexime 8535

Kte stet shiten me ose pa dyshek

Kam 9 krevate marinari megjith dyshek jastik dhe kllufa jastiku dysheku dhe jorgani