mobilje per shtepi fush kruj 

 Online 29 lexues | 3 njoftime ne pritje

100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ofertë kredie 2% nga 15,000,00 deri në 15 milion €

Ofertë kredie 2% nga 15,000,00 deri në 15 milion €

Laprake | Tirane

B Ofroni shërbimet e mëposhtme: rifinancim * kredi për përmirësimin e shtëpisë * inventor * kredi automatike * konsolidimin e borxhit * linjë kredie * hipotekë të kredisë së dytë * komerciale * kredi personale * kompani kredie ndërkombëtare kredie * ne ofrojmë kredi me interes të ulë...

100 Euro

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes lavatrice

Shes lavatrice

Fresku/Linze | Tirane

B Shes lavatrice candy 7kg, ekononike se eshte a++, program automatik thjesht zgjedh programin sipas veshjeve qe do lani, me opsionin ta vesh ne te punoje ne oren qe deshironi, ne gjendje shume te mire pune....

25,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Pajisje restoranti

Pajisje restoranti

Zone Periferike | Tirane (6.25 Km nga qendra)

B Shesim pajisjet e nje restoranti.ne gjendje shume te mire.kemi dine profesionale,zgare inoksi,aspirator i madh inoksi,friteze profesionale,lavaman inoksi,dollape dhe rafte per vetem 100.000 lek....

100,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion Shiten te gjitha paisjet e Fast Food

Okazion Shiten te gjitha paisjet e Fast Food

Zone Periferike | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Ngrohese patatesh , tostierja , friteza , pjekse mishit , frigoriferi , aspiratori ....

2,000 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
600 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje berberi Te perdorura

Paisje berberi Te perdorura

| Tirane

B Shiten paisje berberi komplet .. karrige berberi... lava test berberi dhe banko vetem 2 muaj te perdorura ne gjendje shum te mire shiten per arsye emigracioni.... cmimi 600euro i diskutushem 0695126935.... okazion!!!!!!!!!!!!!...

600 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme & shesim mobilje te perdorura tel 0697112292 watsapp dhoma gjumi. Guzhina. Kende.kolltuqe. etj

Blejme & shesim mobilje te perdorura tel 0697112292 watsapp dhoma gjum

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)

B Tel 0697112292 watsapp blejme mobilje te perdorura blejme & shesim mobilje te perdorura edhe te reja dhoma gjumi kundra bufe kende divane tavolina dyer dritare frigorifera lavatrice soba inkaso etj ju mirpresim tel 0697112292 ose whatsapp ...

500 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavolin me kater poltrona me super çmim

Tavolin me kater poltrona me super çmim

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B I shes me nje çmim simbolik....

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim-blejm mobilje te perdorura

Shesim-blejm mobilje te perdorura

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Blejm dhe shesim mobilje te perdorura. (shiten te gjith kendet ne fotot e meposhtme) ...

5,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Makine akulli

Makine akulli

Don Bosko | Tirane (2.27 Km nga qendra)

B Shitet makin akulli i perdour ne gjendje pune...

50 Euro

Tirane
90 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sete tavolinash te ndryshme

Sete tavolinash te ndryshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten sete te ndryshme tavolinash bashke me karrige te pershtatshme per restaurant dhe lokale. seti permban tavoline dhe kater karrige te cilat mund te jene ne plastike, metalike dhe dru. cmimi duke filluar nga 90 euro seti....

90 Euro

Tirane
0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme

Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Shes mobilje elektoshtepiake si: frigorifer, sobe, lavatrice, dollap etj ne gjendje shume te mire. cmime te diskutueshme. per kontakt mund te telefononi ne nr 0692667159...

0

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

| Durres

B Kte stet shiten me ose pa dyshek kam 9 krevate marinari megjith dyshek jastik dhe kllufa jastiku dysheku dhe jorgani...

25,000 Leke

Durres
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Blej mobilje te perdorura me cmime te mira....

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorura

Blejme mobilje te perdorura

Fresku/Linze | Tirane

B Blejme mobilje te perdorura si dhoma gjumi. guzhina. kende. divane. ...

1,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline Zyre

Tavoline Zyre

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shitet tavoline zyre permasat 1.4m gjatesi me 80cm gjeresi ne gjendje te mir pervec disa gervishtjeve te vogla cmim i arsyeshem...

8,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Rafte butiku dhe manekina

Rafte butiku dhe manekina

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shiten rafte butiku te reja . pa asnje difekt. manekina femra ne gjendje shume te mire . ...

2,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer per markete

Frigorifer per markete

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.93 Km nga qendra)

B Frigorifer per markete. permasa 2m x 1m. ...

70,000 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tost

Shitet tost

Tjeter zone | Tirane

B Shitet tost 5 mij copa...

500 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Tjeter zone | Tirane (2.40 Km nga qendra)

B Shes krevat marinar te cmontueshem per arsye transferimi. cmimi: 120 mij leke kontakt:0693582359...

12,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Der e blinduar

Der e blinduar

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shes dy dyer te blinduara te perdorura ne gjendje shume te mire. permasat 200,5x89,5x17 dhe 18(trashesia e murit kjo e ndryshueshme sipas murit) cmimi:dy dyer 250 mije lek ...

25,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend kulltuqesh per sallon

Kend kulltuqesh per sallon

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Shitet kend kulltuqesh per sallon. nje tresh, nje dysh dhe dy teke. ...

9,000 Leke

Tirane
0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dr

Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)

B Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822...

0

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim