mobilje te perdorura durres  

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dr

Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)

B Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822...

0

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA

0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Shesim dhe blejm mobilje si : dhoma gjumi, guzhina, kende, sete kolltuqesh, elektroshtepiake si: frigorifer ,lavatrice,soba. ...

5,000 Leke

Tirane
199,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Dollap

Shes Dollap

Currilat | Durres

B Shes nje dollap vetem 3 vite i perdorur me 6 kanate 2 sirtare dollapi eshte figurant dhe ne gjendje shume te mire i madh sa nje faqe muri dhe ka hapsire perbrenda ...

199,000 Leke

Durres
250 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ju Ofrojme Kende Divanesh Me Super Cmime Duke Filluar Nga 300 Mijlek

Ju Ofrojme Kende Divanesh Me Super Cmime Duke Filluar Nga 300 Mijlek

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ju ofrojme kende divanesh me super cmime duke filluar nga 300 mijlek 👌👌👌 bejme dhe me porosi sipas deshires tuaj cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore shumllojshmeri ngjyrash ju mirepresim ! ...

250 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige ( gjendje super) 0688314742...

1,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet pjanur me gas

Shitet pjanur me gas

Qender | Fier

B Shitet pjanur me gas 50 €...

50 Euro

Fier
70 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake karrige zyre

karrige zyre

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shiten dy karrige zyre, te perdorura por ne gjendje shume te mire. cmimi 35 euro copa....

70 Euro

Tirane
22,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap +komodine

Dollap +komodine

Brryli | Tirane

B Shitet dollap si ne foto.permasat 215cm×127cm,me 3 kanata, si dhe komodina e cila eshte pjese e setit.eshte ne gjendje te shkelqyer....

22,000 Leke

Tirane
80 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet makine qepese fier 80 €

Shitet makine qepese fier 80 €

Qender | Fier

B Shitet makine qepese 80 € ..fier...

80 Euro

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim