mobilje te perdorura gjermane  

 Online 18 lexues | 2 njoftime ne pritje

30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Minibar

Shes Minibar

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shes minibar, ka vend edhe per tv, ka 4 syrtare poshte dhe drita siper. cmimi:30000 leke per me shume info na kontaktoni ne nr; 0699116385 p.s: shitet vetem minibari, nuk shitet me tv ose gjerat e tjeri qe ndodhen ne te!...

30,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome Gjumi

Dhome Gjumi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi me koke krevati (permasa 168cm× 200cm), dollap me 3 kanate ( permasat 260cm×240cm), 2 komedina ( permasat 50cm×50cm secila) dhe nje komo me pasqyre ( permasat 100cm×30cm). cmimi 700mije lek i diskutueshem. vetem telefonata serioze. landi...

70,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Trin per krevat dopjo

Trin per krevat dopjo

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.24 Km nga qendra)

B Trrin per krevat dopio masa 1.90-1.60 shume pak e perdorur pothuajse e re me te gjitha aksesoret...

3,500 Leke

Tirane
24,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET TAVOLINE NGRENIE E RE ME 4 KARRIGE NGA 26000 LEKE PER VETEM 24000 LEKE.

SHITET TAVOLINE NGRENIE E RE ME 4 KARRIGE NGA 26000 LEKE PER VETEM 240

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Mblidhe familjen tende rreth tryezes dhe drekoni me stil duke perzgjedhur modele te ndryshme te tavolinave dhe karrigeve te ngrenies ne mobileri megi. tashme vjen me ulje tavolina e ngrenies me 4 karrige nga 26000 leke per vetem 24000 leke. transport falas ne tirane....

24,000 Leke

Tirane
39,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET DIVAN KENDOR I RI + DY PUPA NE OFERTE NGA 42000 LEKE PER VETEM 39000 LEKE.

SHITET DIVAN KENDOR I RI + DY PUPA NE OFERTE NGA 42000 LEKE PER VETEM

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Shitet divan kendor i ri me permasa 250 x 2 cm dhe dy pupa , me material mikrofiber nga 42000 leke per vetem 39000 leke. jua sjellim me transport falas ne tirane. ...

39,000 Leke

Tirane
39,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET DIVAN KEND I RI ME PERMASA 280X280 + DY PUPA

SHITET DIVAN KEND I RI ME PERMASA 280X280 + DY PUPA

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Shitet divan kend i ri me permasa 280x280 me dy pupa , me cope mermer dhe sfungjer katermish cilesi e pare i bute. transport falas ne tirane....

39,000 Leke

Tirane
14,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake DOLLAP I RI NE OFERTE NGA 18000 LEKE TASHME PER VETEM 14000 LEKE.

DOLLAP I RI NE OFERTE NGA 18000 LEKE TASHME PER VETEM 14000 LEKE.

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Organizo dhomen dhe rrobat e tua nje here e mire me dollapin me tre kanate dhe dy sirtare , i cili krijon nje hapesire shume te mire organizimi. dollapi vjen me nje super oferte nga 18000 leke tashme per vetem 14000 leke. mobileri megi ju ofron cilesi dhe cmimet me te mira ne treg , dhe jo vet...

14,000 Leke

Tirane
79,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SET DHOME GJUMI E RE

SET DHOME GJUMI E RE

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Krijo dhomen tende te rehatshme ne shtepi me setin e dhomes se gjumit , i cili perfshine nje dollap te bollshem , dy komodina , nje komo , pasqyre dhe krevati me trine , qe ju ofron rehati elegante dhe stil. cmimet me te mira ne treg , dhe jua sjellim me transport falas ne tirane....

79,000 Leke

Tirane
45,900 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET DIVAN KENDOR I RI + DY PUPA + TAVOLINE MESI PER VETEM 45900 LEKE

SHITET DIVAN KENDOR I RI + DY PUPA + TAVOLINE MESI PER VETEM 45900 LEK

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Te duhet nje divan praktik per shtepine tuaj? arredo ambientin tend te rehatshem te ndjenjes me produktet cilesore dhe cmime ekonomike , qe ju ofron mobileri megi. mos humbisni oferten e ketij divan kendi me dy pupa dhe tavoline mesi per vetem 45900 leke. transport falas ne tirane....

45,900 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET BUFE 2M E RE

SHITET BUFE 2M E RE

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Perzgjidh mobileri megi , nese po planifikoni te mobiloni shtepine tuaj. bufe e re 2 metra , me lavamanin e perfshire. transport falas ne tirane. ...

35,000 Leke

Tirane
40 Mobilje dhe Elektroshtepiake Mikroval

Mikroval

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Midea e perdorur...

40

Tirane
0 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mikroval

Mikroval

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B E perdorur...

0 Leke

Tirane
17,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Miele gjendje super. ...

17,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Aspirator Gorenje

Aspirator Gorenje

Fresku/Linze | Tirane (2.91 Km nga qendra)

B Shitet aspiratori i firmes gorenje, i perdorur per me pak se 1 vit. per me shume info kam vendosur dhe nje foto nga web site i dyqanit ku eshte blere aspiratori kontakt: 0694533869...

12,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige klasike

Karrige klasike

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Karrige klasike, punim artizanal, shumë pak i përdorur. ...

25,000 Leke

Tirane
500 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi dhe divan kend

Dhome gjumi dhe divan kend

Qender | Shkoder

B Mobilje te perdorura vetem 2 jave ...

500 Euro

Shkoder
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Suste krevati dopjo

Suste krevati dopjo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.40 Km nga qendra)

B Shitet suste dopjo metalike. 5000 leke....

5,000 Leke

Tirane
350 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake 2 Monitor AOC 27 inch

2 Monitor AOC 27 inch

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Monitoret jane ne gjendje shume te mire pothuajse te ri. 27 inch ultra thin, glass bezels, frameless design, 2 x hdmi, vga, speakers i2757fm. shiten edhe vecmas cmimi: 350 euro secili...

350 Euro

Tirane
4,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake KARRIGE ME RROTA

KARRIGE ME RROTA

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.31 Km nga qendra)

B Karrige me rrota eshte te perdour gjendje 5/5 0698238939 whatsapp ...

4,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tapet leshi

Tapet leshi

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shitet tapeti i leshit. dimensionet 2 me 2.5cm tapeti eshte ne gjendje shume te mire....

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim