modele portmonto 

 Online 47 lexues | 2 njoftime ne pritje

6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim Blejm Dyer dritare  hidrosanitare

Shesim Blejm Dyer dritare hidrosanitare

Tjeter zone | Tirane

B Shesim dhe blejm hidrosanitare , dyer , dritare te reja dhe te perdorura. dyqan i gjendet te dogana afer telecom . cmimet variojn sipas modelit qe kerkoni. nga 60mij copa dhe cmime te tjera ...

6,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake .Mobilje

.Mobilje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet mobilje shume e mirembajtur ....

2,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi per femije

dhome gjumi per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion! shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè. tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr. 0697128862 fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50€....

50 Euro

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend kulltuqesh per sallon

Kend kulltuqesh per sallon

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Shitet kend kulltuqesh per sallon. nje tresh, nje dysh dhe dy teke. ...

9,000 Leke

Tirane
148 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat Trecereksh

Krevat Trecereksh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten modele te ndryshme krevatesh me permasa "trecerekshe" me lekure ekologjike produkte jane te reja , ne disa ngjyra por mund te behen dhe me porosi. cmimi 148 euro- vetem per kornizen e krevatit po zgare dhe pa dyshek....

148 Euro

Tirane
4,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline mesi xham

Tavoline mesi xham

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Tavoline mesi xhami ne gjendje shume te mire, pa asnje shenje dhe pa asnje gervishtje...

4,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Don Bosko | Tirane

B Shiten paisje parukerie shume te mirembajtuara te kompletuara! bashke me to shiten produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! parukeria sapo u mbyll dhe permban te gjitha elementet qe i duhen nje salloni i gjeni me nje cmim shume te arsyeshem! 0698240640...

20,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura per shpi dhe dyqane

Mobilje te perdorura per shpi dhe dyqane

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Mobilje te perdorura me çmime shum te lira duke filluar nga 30 - 100...

3,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kende Divanesh Te Reja

Kende Divanesh Te Reja

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Kende divanesh te reja super cilesi cmime konkuruese ne treg per vetem 300 euro permasat standarte 270x270 bejm me porosi sipas deshires tuaj kontakt 0682520065...

300 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion per 1 jave, shitje mobilje zyre

Okazion per 1 jave, shitje mobilje zyre

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten mobilje zyre, okazion per kete jave. 2 tavolina pune me sirtare + 2dollape, ngjyre dru dhe zeze+ 2 karrige lekure 2 tavolina pune + 2 rrafte+ komo me kapak xhami+tavoline recepsioni+tavoline mesi+2 karrige lekure...

50,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje Zyre

Mobilje Zyre

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten me cmim okazion orendi zyre karrike tavoline per 100 euro cmimi me negocim ...

100 Euro

Tirane
800 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Treadmill American Fitness

Treadmill American Fitness

Brryli | Tirane

B Treadmill american fitness. bashk me pisten e vrapimit vjen dhe masazhuesi i belit. i ardhur nga amerika. ne gjendje shume te mire. 800 euro. shitet per arsye hapesire dhe mosperdorimi....

800 Euro

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Dhome Gjumi

Shes Dhome Gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shes nje dhome gjumi ne gjendje te shkelqyer qe perbehet nga krevati dopio me gjithe dyshek, dy komo te vogla dhe nje komodine te madhe. ...

35,000 Leke

Tirane
90,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Banak

Banak

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Banaku shitet materiali eshte dru me mermer te trash te zi eshte i organizuar me rafte ...

90,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrike parukerie profesionale.

Karrike parukerie profesionale.

Laprake | Tirane

B Shitet karrike profesionale ngjyre e zeze...

15,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje berberi Te perdorura

Paisje berberi Te perdorura

| Tirane

B Shiten paisje berberi komplet .. karrige berberi... lava test berberi dhe banko vetem 2 muaj te perdorura ne gjendje shum te mire shiten per arsye emigracioni.... cmimi 600euro i diskutushem 0695126935.... okazion!!!!!!!!!!!!!...

600 Euro

Tirane
48,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome Gjumi

Dhome Gjumi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet dhome gjumi e kompletuar. rafte rrobash, komo me pasqyre, dy komodina dhe krevat,bashke me dyshekun cmimi 48.000 leke te reja...

48,000 Leke

Tirane
120,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje parukerie okazion

Paisje parukerie okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Okazion shiten komolet mobiljet dhe paisjet per parukeri.te perfshira cdo paisje qe duhet per te hapur nje sallon bukurie dhe shume materiale te tjera gratis. te gjitha te reja te perdorura vetem 2 muaj. arsye emigrimi. cmim okazion 120.000l .0686338775 mundesi ulje nese i merni shpejt....

120,000 Leke

Tirane
1,100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHESIM MATREJALE PARUKERIE TE PERDORURA PAK MUAJSHE.

SHESIM MATREJALE PARUKERIE TE PERDORURA PAK MUAJSHE.

| Tirane (2.14 Km nga qendra)

B Lavatest parukerie .. 2 polithrona te zeza dhe 1 e kuqe . 2 pasqyra . 2 komedinat e pasqyrave . tavolin thonjesh . 1 komedin ne form kendore tip bangoje . te gjitha keta shiten bashke dhe jo tek e tek ....

1,100 Euro

Tirane
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Rafte butiku dhe manekina

Rafte butiku dhe manekina

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shiten rafte butiku te reja . pa asnje difekt. manekina femra ne gjendje shume te mire . ...

2,000 Leke

Tirane
55,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuqe per ambjent te jashtem lokali

Kolltuqe per ambjent te jashtem lokali

Fresku/Linze | Tirane (4.37 Km nga qendra)

B Jane shume te rehatshme dhe te pershtatshme edhe per veranda shtepie. kan edhe nje pale mbulesa rezerve. tavolinat jane te pajisura me xham...

55,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten divane

Shiten divane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten 2 divane klasike italiane. divanet jan tresh, njeri mund te behet dhe krevat. jan shum te mbajtur. cmimi 25.000 leke te reja....

25,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim