paruke shitje 

 Online 79 lexues | 6 njoftime ne pritje

280 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Divane me tavoline, minibar tv 280 euro

Shiten Divane me tavoline, minibar tv 280 euro

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Shiten divane me tavoline, minibar tv...

280 Euro

Tirane
13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET MINIBAR ,KENDOR

SHITET MINIBAR ,KENDOR

Qender | Kruje

B Ofrohet per shitje nje minibar ne forme kendi. minibari eshte me 4 kapake prej te cileve 2 jane me xham dhe 2 pa xham, ka teper pamje dhe pjesa siper mund te perdoret si vitrine. minibari eshte ne gjendje perfekte pa asnje shenje dhe pa asnje gervishtje. permasat e minibarit jane si me poshte: larte...

13,000 Leke

Kruje
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Set tavoline zyre/studimi

Set tavoline zyre/studimi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Set tavoline zyre/studimi me [u]tavoline[/u], [u]komodine[/u] dhe [u]karrige [/u]ne gjendje shume te mire! pa demtime, pa gervishtje. ngjyra: tavolina dhe komodina gri e erret, karrigia e zeze tavolina: 160x65 cm, lartesia 72cm komodina: 53x42 cm, lartesia 60cm; me rrota te levizshme; 4 sirta...

8,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shese krevate per femij gjendja pothuajse si e re

Shese krevate per femij gjendja pothuajse si e re

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.29 Km nga qendra)

B Shes krevat femije gjendja pothuajse e re shum pak kohe i perdorur...

12,000 Leke

Tirane
50,000 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Set ndenje

Set ndenje

Zone Periferike | Lezhe

B Shitet set divani per dhome ndenje (3+2+1+1) ne gjendje shume te mire qe mund te perdoren per sallon . gjithashtu edhe tavolina e televizorit eshte e perfshire ne cmim . per detaje me te hollesishme telefononi ne nr . jane ne gjendje shume te mire...

50,000 Euro

Lezhe
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake TV

TV

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Marka: philips modeli: 32phs4203/12 madhesia ekranit: 32" tipi i panelit: led ekrani: i sheshte frekuenca: 200 ppi rezolucioni: hd (1366x768) formati: 16:9 kontrasti: high contrast tv turner: dvb:t/t2/c/s/s2 sistem audio: 10 w smart tv: jo android tv: jo wireless: jo bluetooth tv: jo ...

15,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake TV

TV

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Marka: samsung modeli: ue40j5002akxxh madhesia ekranit: 40" tipi i panelit: led ekrani: i sheshte frekuenca: 200 pqi rezolucioni: full hd (1920x1080) formati: 16:9 kontrasti: mega contrast tv turner: dvb:t/t2/c sistem audio: 20 w smart tv: jo android tv: jo wireless: jo bluetooth tv: j...

28,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobë drunjsh

Sobë drunjsh

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet sobë drunjsh në gjendje shum të mir pa asnje të gervishtur boriat i ka inoksi .pr m shum na kontaktoni...

18,000 Leke

Tirane
300 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrrice

Lavatrrice

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Panasonic...

300 Euro

Tirane
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Elektrrolux...

25,000 Leke

Tirane
500 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Set ndenje

Set ndenje

Zone Periferike | Lezhe

B Shitet set divani per dhome ndenje (3+2+1+1) ne gjendje shume te mire qe mund te perdoren per sallon . gjithashtu edhe tavolina e televizorit eshte e perfshire ne cmim . per detaje me te hollesishme telefononi ne nr . jane ne gjendje shume te mire...

500 Euro

Lezhe
3,750 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake DOLLAP Murebest

DOLLAP Murebest

Qender | Fier

B Mobileria murebest outlet 2020 dollap i një prej fabrikave më prestigjoze italiane! nga 7500€/ per vetem 3750€ cmimi i diskutueshem ▪️druri eshte i punuar nga artizan italian. ▪️me disa aksesor te brendshëm. ▪️dekoruar me fletëza argjendi. email : primoal92@gmail....

3,750 Euro

Fier
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane te perdorura.

Divane te perdorura.

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten për arsye mosperdorimi. 1 divan tresh , 1 divan 2 dhe 2 teke. ...

15,000 Leke

Elbasan
25,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatriçe

Lavatriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Hitpoint ariston 11kg a+++...

25,000 Leke

Tirane
450 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Frigorifer me ajer marka wirlpool te rinje ...

450 Euro

Tirane
18,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollape

Dollape

Laprake | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shiten 2 dollape = 12mije lek frigorifer ftohes = 6mije lek...

18,000 Leke

Tirane
33,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kënd ndenjtje.

Shitet kënd ndenjtje.

Zone Periferike | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B Shitet kënd i përdorur në gjendje sh.mirë përmasat 2.20m - 2.60m....

33,000 Leke

Tirane
600 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Set kolltuqesh + tavoline mesi

Set kolltuqesh + tavoline mesi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Ne shitje set me tre kolltuqe dhe tavoline mesi me cmim 700 euro. seri perfshin nje kolltuk tek me permasa: 1.15 cm x 80 cm, kolltuk dysh me permasa: 1.82 cm x 80 cm, kolltuk tresh me permasa: 2.50 cm x 80 cm dhe tavoline mesi me permasa: 1mx 1m. mobiljet jane lekure (ngjyre e bardhe) dhe dru ahu (n...

600 Euro

Tirane
9,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Pianur

Pianur

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Pianur 95 mij lek gorenje...

9,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHES RAF LIBRASH

SHES RAF LIBRASH

Lungomare | Vlore

B Shitet raft librash i perdorur ne gjendje shume te mire me xhama me zmuso 8mm, materiali endief i rimesuar ngjyre vishnje me permasat gjeresia 136.5 thellesia 23.5 lartesia 220...

15,000 Leke

Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim