pastrimi i kepuceve khamosh 

 Online 32 lexues | 5 njoftime ne pritje

50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi per femije

dhome gjumi per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion! shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè. tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr. 0697128862 fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50€....

50 Euro

Tirane
18,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer Samsung i perdorur!

Frigorifer Samsung i perdorur!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Frigorifer samsung i perdorur ne gjendje shume te mire!...

18,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion

Okazion

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.03 Km nga qendra)

B Okazion 3+2+1+1 ...

2,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura...

50,000 Leke

Tirane
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 7 komplete tavilonash metalike me xham te tempreruar me nga 3 karrige plastike nova. total 21 karrige dhe 7 tavolina ...

8,500 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer ngrires

Shitet frigorifer ngrires

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer ngrires, ne gjendje shume te mire pune. permasat 63 cm me 72 cm, lartesia 76 cm....

8,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi e punuar me porosi dhe ne gjendje shume te mire. krevat dopio me dy komodina,dollap i madh me permasa 275×295,komo me 3 sirtare dhe me pasqyre,nje pupe,makine qepese dhe nje etazhere....

1,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
55,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION!Shitet kendi+kolltuk thuajse i ri 55000leke

OKAZION!Shitet kendi+kolltuk thuajse i ri 55000leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)

B Shitet kendi me kolltuk vetem 55.000 leke. nuk ka asnje demtim apo gervishtje. dimensionet e kendit jane 300 x 220 x 90 cm. ...

55,000 Leke

Tirane
400 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kundrabufeja

Shitet Kundrabufeja

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shitet kundrabufeja. shum pak e perdorur sic shihet ne foto. per cdo info kontaktoni ne nr e tel 0698755319 cmimi i diskutushem...

400 Leke

Tirane
48,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kundra Bufe

Kundra Bufe

Tjeter zone | Tirane (2.65 Km nga qendra)

B Shitet kundra bufe ne gjendje shume te mire , shume pak e perdorur . gjatesia 370 cm me 110 cm . per me shume info na kontaktoni ne numrin 0676172270 dhe ne whatsapp ....

48,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer HOTPOINT ARISTON

Frigorifer HOTPOINT ARISTON

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Frigorifer hotpoint ariston 191 cm i larte 60 cm i gjere kapacitet motori punon ne nivelin e zhurmes "silence +" ne gjendje te perkryer ka akoma 3 vjet garanci cmim 300 euro...

300 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 2 karrige pc bashk me tavolinen perkatese

Shiten 2 karrige pc bashk me tavolinen perkatese

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.93 Km nga qendra)

B Disponohen ne ngjyre te zeze dhe te kuqe ,me rrota ,shum pak te perdorura...

4,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend Divan

Kend Divan

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.11 Km nga qendra)

B Permasat 3 m me 2.2 m...

350 Euro

Tirane
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje

Shes mobilje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shes mobilje ne gjendje shume te mire, 2.5 vjet te perdorura. kuzhine gatimi me furre, aspirator dhe lavaman.2.80 me 2.30 l bufe tv 2.55m e gjate,i larte 1.90m kend 2.80 me 1.85m dollap kepucesh 2.20 me 90cm...

200,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shiten te gjitha mobiljet e nje apartamenti. kendi i ndenjes, komo, komodina, kuzhina rreth 7 m, portmonto, 2 krevate matrimonial, 1 krevat tek, krebvat marinar, dollap, tavoline druri me 6 karrige, tavoline xhami, oxhak, biblioteke, pasqyra, sobe, frigorifer, lavastovilje etj...

250,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

Zone Periferike | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B Shes lavatriçe miele me perdorim te rregullt,ne gjendje pune! arsyeja qe e shes kam blere nje me te re se si prodhim eshte model i vjeter....

5,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake oferte kondicioner ideaclime

oferte kondicioner ideaclime

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner ideaclime ne gjendje shum te mire me cmim te arsyshem ...

70,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion

Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer freskues ne gjendje shume te mire ...

15,000 Leke

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

| Elbasan

B Shiten komplete per lokale jan ne gjendje te shkelqyer kolltuqet kan edhe veshje rezerve ngjyre gri. jane 9 komplete kolltuqesh me tavoline te shoqeruara me nga nje pupe, edhe 6 komplete tavolinash me nga 4 karrige ne forme kolltuku. cmimi i diskutueshem...

200 Euro

Elbasan
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim