philipp plein  904 Njoftime

 Online 12 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletuar

Shitet dhome gjumi e kompletuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Dhoma e gjumit me te gjithe mobiljet perberese eshte ne shitje me nje cmim oferte. mobiljet jane te reja te perdorura me pak se 6 muaj dhe jane mirembajtur shume mire. ne cmim perfshihen: 1.korniza e krevatit me dimensione 160x200 2.trina mbeshtetese e krevatit, 3.dy komodinat anesore, 4.dy dol...

20,000 Leke

Tirane
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 7 komplete tavilonash metalike me xham te tempreruar me nga 3 karrige plastike nova. total 21 karrige dhe 7 tavolina ...

8,500 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje per parukeri

Mobilje per parukeri

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)

B Shes mobilje per parukeri jan ne gjendie pune te mir parukeria ka dy vende pune dy pasqyra nje lavantes nje krevat depilimi nje tavolin dy pupa nje dollap dhe nje komodin me sirtar.mungon vetem karroca me paisjet e vogla si tharse floksh, piastr etj.cmimi esht i diskutushem nga cmimi perkates....

1,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN LAVATRICE TE PERDORURA

SHITEN LAVATRICE TE PERDORURA

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten lavatrice te perdorura me shumice te sapoardhura nga italia, marka dhe modele te ndryshme te sapoardhura nga italia ...

10,000 Leke

Elbasan
900 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!! Shiten paisje parukerie

Okazion!! Shiten paisje parukerie

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Tirane shiten te gjitha paisjet e parukerise, ( 2 karrige, lavamani larje kokes, bolier, mobiljet + pasqyrat, tavoline, kolltuku , televizor, frigorifer i vogel) ne gjendje pune. shiten per arsye mosperdorimi. ambjenti mund te merret perseri me qira, nese deshironi te vazhdoni aktivitetin. adresa ,...

900 Euro

Tirane
1,500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje salloni per shitje.

Mobilje salloni per shitje.

Laprake | Tirane (3.45 Km nga qendra)

B Shes mobilje per sallon. mobiljet shiten te gjitha bashke dhe perfshin: - tavoline ngrenie me 6 karrige - divane me kend - 2 tavolina mesi (nje nga tavolinat nuk eshte ne foto). - 2 kolltuqe - tavoline televizori + faqe muri televizori nuk eshte ne shitje. me kontaktoni per me shume ...

1,500 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi e punuar me porosi dhe ne gjendje shume te mire. krevat dopio me dy komodina,dollap i madh me permasa 275×295,komo me 3 sirtare dhe me pasqyre,nje pupe,makine qepese dhe nje etazhere....

1,000 Euro

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje dhe elektroshtepiake ne gjendje shume te mire,cmime te trajtushme

Mobilje dhe elektroshtepiake ne gjendje shume te mire,cmime te trajtus

Qender | Korce

B Shiten mobilje ,set kolltukesh ,dhoma gjumi matrimoniale,femijesh ,tavolina ,ne gjendje shume te mire ,me cmime te arsyeshme,kontaktoni ne nr e tel,cmime te trajtueshme....

25,000 Leke

Korce
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake paisje parukerie

paisje parukerie

| Tirane (3.31 Km nga qendra)

B Shiten mobilje parukerie lavatest plus dushi karrel komedin me pasqyr per dy vende pune nje poltron divan me dy pupa tavolin mesi tavolin thojsh manikine kater cop furr thojsh frez etj...

1,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kulltuqe

Kulltuqe

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)

B Shes nje divane treshe dhe nje dyshe ne gjendje shume te mire dore epare ...

150 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
70,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje per parukeri

mobilje per parukeri

Qender | Lezhe

B Mobilje parukerie, 2 poltrona, lavatest, tavolin thonjsh dhe karrige, mbajtese bojrash,...

70,000 Leke

Lezhe
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Shiten mobilje ,set kolltukesh ,dhoma gjumi matrimoniale,femijesh ne gjendje shume te mire me cmime te arsyeshme,kontaktoni ne nr e tel,cmime te trajtueshme...

15,000 Leke

Korce
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje qe sherbejne per parukeri .

Mobilje qe sherbejne per parukeri .

Vore | Tirane (9.04 Km nga qendra)

B Shes mobilje dhe paisje qe jane te nevojshme per nje sallon bukurie. ne gjendje te mire dhe me cmim te arsyeshem . ...

50,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Pajisje per parukeri

Pajisje per parukeri

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Pershendetje shes pajisje per parukeri pajisjet i paraqis ne foton me posht nr.konakti 0696991732...

25,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shes divane

shes divane

Fresku/Linze | Tirane (3.51 Km nga qendra)

B Shes 3divave ne gjendje shume te mire. te 3 divanet hapen e behen krevat dhe kane vend per te futur placka poshte. shiten per arsye rimobilimi...

500 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi

Shitet dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.79 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi per arsye nderrim arredimi.dhoma permban dollap ,komodin me pasqyre dhe dy komodina te vogla.dhoma shitet bashke me krevatin(dhurat dysheku)...

20,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej mobilje te perdorura 0697999666

Blej mobilje te perdorura 0697999666

| Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura . guzhina dhoma gjumi divane kolltuqe minibare elektroshtepiake etj ....

10,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shiten te gjitha mobiljet e nje apartamenti. kendi i ndenjes, komo, komodina, kuzhina rreth 7 m, portmonto, 2 krevate matrimonial, 1 krevat tek, krebvat marinar, dollap, tavoline druri me 6 karrige, tavoline xhami, oxhak, biblioteke, pasqyra, sobe, frigorifer, lavastovilje etj...

250,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
400 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kundrabufeja

Shitet Kundrabufeja

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shitet kundrabufeja. shum pak e perdorur sic shihet ne foto. per cdo info kontaktoni ne nr e tel 0698755319 cmimi i diskutushem...

400 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shes frigorifer te vogel te perdorur ne gjendje shume te mire pune. shitet per arsye mosperdorimi. ...

10,000 Leke

Tirane
150,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET FRIGORIFER NGRIRES DHE FTOHES, PROFESIONAL, PER PASTICERI,FURRE BUKE,RESTORANTE....

SHITET FRIGORIFER NGRIRES DHE FTOHES, PROFESIONAL, PER PASTICERI,FURRE

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet nje frigorifer ngrires ne gjendje shume te mire dhe nje frigorifer ftohes, profesional, per pasticeri,furre buke,restorante....shume pak i perdorur. pajisjet shiten per arsye emigrimi dhe cmimi eshte 150 000 leke te dyja se bashku....

150,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje

Shesim mobilje

Tjeter zone | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Rruga : pazari i ri nr kontakti : 0697999666 luis dardha...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim