raft kepucesh plastik 

 Online 21 lexues | 5 njoftime ne pritje

700 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten kolltuqe

Shiten kolltuqe -

Fresku/Linze | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kolltuqe. kolltuqet jane pothujse te paperdorur. jane teper modern dhe cilesore. per me teper mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ju mirepresim! cmimi i diskutueshem!...

700 Euro

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap

Dollap

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Dollap ne gjendje shum te mire asnje demtim cmim i diskutushem ...

30,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Frigorifer italian Zopass

Shitet Frigorifer italian Zopass

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer italian zopass, i perdorur por shume i mirembajtur. me komandim te vecuar, nga jashte, te pjeses se siperme dhe pjeses se poshtme.kapaciteti mbi 300 litra. permasat: (l.th.gj) 185cm x 60cm x 60cm...

20,000 Leke

Tirane
111 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes pajisje per femije shum te lira

Shes pajisje per femije shum te lira

Laprake | Tirane (9.92 Km nga qendra)

B Shes pajisje per femije te perdorur relaks karroca sexholino krevat krevat marinari etj me cmimet me te lira te mundshme ...

111 Euro

Tirane
200 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dritare

Shitet dritare

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet per arsye prishjes se shtepis...

200 Euro

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kuzhine bufe

Kuzhine bufe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Kuzhine 100% dru ne gjendje shum te mire nk ka demtime permasat 140 me 220 cmimi i diskutushem ...

35,000 Leke

Tirane
11,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan

Divan

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)

B Divan i cili shnderrohet ne krevat....

11,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Furre

Furre

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje te mire cmim i diskutushem ...

8,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Raft per kepucet ose perdorim tjeter

Raft per kepucet ose perdorim tjeter

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Raft ne gjendje te mire cmim i diskutushem ...

7,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap per ballkon ose ambjent tjeter

Dollap per ballkon ose ambjent tjeter

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje perfekte pothuajse e re cmim i diskutushem ...

15,000 Leke

Tirane
300,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Dhome gjumi ne gjendje te mire dhe pa asnje demtim cmim i diskutushem ...

300,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dere alumini

Dere alumini

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje perfekte cmim i diskutushem ...

7,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Komodina krevati

Komodina krevati

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje shum te mire pa asnje demtim 2cope cmim i diskutushem ...

3,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Komo per pasqyre

Komo per pasqyre

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje shum te mire pa asnje demtim cmim i diskutushem ...

30,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dritare alumini

Dritare alumini

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje te re 1 muaj e vendosur ...

50,000 Leke

Tirane
220 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Set divanesh ne gjendje shume te mire.

Set divanesh ne gjendje shume te mire.

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Pershendetje , ofroj set divanesh ne gjendje shume te mire set i divaneve permban 4 divane , nje divan eshte i madh (per 3 persona) , divani tjeter ne permasa pak me te vogla , dhe dy divane te tjere tek. divanet jane ne gjendje shume te mire dhe komode. cmimi i diskutueshem per me shume inform...

220 Euro

Tirane
300 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Oferte!!! Shitet dollap rrobash dhe tavoline ngrenieje me 4 karrige, 300 euro.

Oferte!!! Shitet dollap rrobash dhe tavoline ngrenieje me 4 karrige, 3

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)

B Oferte!!! shitet dollap rrobash dhe tavoline ngrenieje me 4 karrige, 300 euro sebashku. mobiljet jane te perbera nga material druri te cilesise se lart. kontakt pas ores 16: 00. faleminderit...

300 Euro

Tirane
6,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline

Tavoline

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)

B Tavoline studimi/ pune me 4 sirtare....

6,000 Leke

Tirane
1,200 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat ortopedik

Krevat ortopedik

Zone Periferike | Elbasan

B Kam nje krevat ortopedik ne gjendje shum te mire shum pak kohe esht perdorur...

1,200 Euro

Elbasan
100,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje per lavatrice ose tharese

Mobilje per lavatrice ose tharese

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Mobilje per lavatrice ose tharese ne gjendje te re ngjyre e bardhe permasat 65 me 160 cmim i diskutushem...

100,000 Leke

Tirane
400,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan

Divan

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Divan ne gjendje te re asnje carje apo njolle ngjyre gri e erret dhe e zeze permasat 3.35 me 2.40...

400,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim