semundjet dhe higjiena e lekures 

 Online 36 lexues | 1 njoftime ne pritje

35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET BUFE 2M E RE

SHITET BUFE 2M E RE

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Perzgjidh mobileri megi , nese po planifikoni te mobiloni shtepine tuaj. bufe e re 2 metra , me lavamanin e perfshire. transport falas ne tirane. ...

35,000 Leke

Tirane
45,900 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET DIVAN KENDOR I RI + DY PUPA + TAVOLINE MESI PER VETEM 45900 LEKE

SHITET DIVAN KENDOR I RI + DY PUPA + TAVOLINE MESI PER VETEM 45900 LEK

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Te duhet nje divan praktik per shtepine tuaj? arredo ambientin tend te rehatshem te ndjenjes me produktet cilesore dhe cmime ekonomike , qe ju ofron mobileri megi. mos humbisni oferten e ketij divan kendi me dy pupa dhe tavoline mesi per vetem 45900 leke. transport falas ne tirane....

45,900 Leke

Tirane
79,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SET DHOME GJUMI E RE

SET DHOME GJUMI E RE

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Krijo dhomen tende te rehatshme ne shtepi me setin e dhomes se gjumit , i cili perfshine nje dollap te bollshem , dy komodina , nje komo , pasqyre dhe krevati me trine , qe ju ofron rehati elegante dhe stil. cmimet me te mira ne treg , dhe jua sjellim me transport falas ne tirane....

79,000 Leke

Tirane
550 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake 2 Monitor AOC 27 inch

2 Monitor AOC 27 inch

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Monitoret jane ne gjendje shume te mire pothuajse te ri. 27 inch ultra thin, glass bezels, frameless design, 2 x hdmi, vga, speakers i2757fm. shiten edhe vecmas cmimi: 550 euro secili...

550 Euro

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Beko 7 kg a++ 3 muj garanci gjendje te mir pune...

15,000 Leke

Tirane
680 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend divani

Shitet kend divani

Qender | Fier

B Shitet kënd me permasa (300 x 200) cm, me cope te cilesise me te mire ne treg, me kembe metalike, shume i rehatshem. design i 2020, i kombinueshem me cfaredolloj stili interieri, vetem 3 muaj i perdorur. se bashku me kendin, jepen dhe mbulesat te dizenjuara enkas per te. Çmimi 680€ i diskutu...

680 Euro

Fier
150 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Beko 7kg a++...

150 Euro

Tirane
200 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Poltron karrike kolltuk

Poltron karrike kolltuk

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Poltron material druri veshje lëkure origjinale...

200 Euro

Tirane
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje të perdorura dhe të reja

Mobilje të perdorura dhe të reja

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.44 Km nga qendra)

B Shesm mobile te reja dhe te perdorura bejme transport malli dhe montime e cmontime...

16,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Poltron

Poltron

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Poltron me skelet druri me veshje lëkure origjinale te pa perdorura fare. akull te reja...

27,000 Leke

Tirane
400 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake 🧿SHITET KONDICIONERI PORTATIV🧿

🧿SHITET KONDICIONERI PORTATIV🧿

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B Okazion shitet kondicioneri portativ me rrota shume praktik klass a ne ngrohje klass a+ ne ftohje argo i marre ne itali per meter katror te konsiderushme shitet per mos perdorim edhe shume estetik vetem te interesuarit te telefonojne...

400 Euro

Tirane
45,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend Çmim 45.000 leke

Shitet kend Çmim 45.000 leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet kend me permasa 280*280 Çmimi:45,000 lekë per me shume kontaktoni ne nr:0698838662 ...

45,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Antene per ambiente te brendshme

Antene per ambiente te brendshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.55 Km nga qendra)

B Antene per ambiente te brendshme ,shume praktike per ne dhome...

1,200 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dyshek + krevat 120cm

Shitet dyshek + krevat 120cm

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet dyshek aloe vera 120cm + skelet krevati per 5000all i perdorur vetem 5 muaj. gjendja si i ri. ...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatriçe

Lavatriçe

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.83 Km nga qendra)

B Shitet lavatriçe siemens e përdorur me guzhineta të sapo ndërruar. ...

10,000 Leke

Tirane
230 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim Lavatrice ne gjendje 10/10 per arsye mos perdorimi

Shesim Lavatrice ne gjendje 10/10 per arsye mos perdorimi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Lavatrice hisense gjendja 10/10 shitet per arsye mos perdorimi ...

230 Euro

Tirane
13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake LAVATRICE

LAVATRICE

Zone Periferike | Durres

B Shes lavatricen. marka aeg. ne gjendje shume te mire. per me shume informacion me kontaktoni ne what's up ose ne numrin e cel: 0682391240...

13,000 Leke

Durres
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Minibar

Shes Minibar

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shes minibar, ka vend edhe per tv, ka 4 syrtare poshte dhe drita siper. cmimi:30000 leke per me shume info na kontaktoni ne nr; 0699116385 p.s: shitet vetem minibari, nuk shitet me tv ose gjerat e tjeri qe ndodhen ne te!...

30,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer ne gjendje shume te mire

Frigorifer ne gjendje shume te mire

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)

B Frigorifer ne gjendje shume te mire beko me ajer....

15,000 Leke

Tirane
250 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer ngrires

Shitet frigorifer ngrires

Zone Periferike | Durres

B Shitet frigorifer ngrires shum pak i perdorur ne gjendje perfekte zen 5000 kg brenda nga 500 milek te vjetra eshte ne oferte 300 milek flm...

250 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim