shes blej mobile te perdorura 

 Online 44 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorura

Blejme mobilje te perdorura

Fresku/Linze | Tirane

B Blejme mobilje te perdorura si dhoma gjumi. guzhina. kende. divane. ...

1,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletura

Shitet dhome gjumi e kompletura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi e kompletuar. dollap me 6 hapje parametrat: 266 cm i larte 246 cm i gjate 55 cm i gjere. krevat dopio i kompletuar cmimi 35.000 leke te reja...

35,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat hekuri me dyshek.

Krevat hekuri me dyshek.

Plepa | Durres

B Shiten 6 krevat hekuri me dyshek.shiten dhe tre boiler elektrik dy 80 litra dhe nje 60 litra....

25,000 Leke

Durres
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe gasi per ngrohje

Sobe gasi per ngrohje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes sobe gasi per ngrohje dhe nje rezistenc me korend,te dyja 5000 leke...

5,000 Leke

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi per femije

dhome gjumi per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion! shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè. tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr. 0697128862 fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50€....

50 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
330 Dollar Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 1 year used all staff from 3+1apart,electronics

1 year used all staff from 3+1apart,electronics

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B 3 air conditioners 1200$ television 300$ microwave=30$ electric kettle 5$ dishes (plates, utensils, pots, cups)50$ dining table + 6 chairs 160$ coffee table 30$ carpet 2= 25$ each sofa + chair 200$ a set of children's furniture: 2 beds 1.5 • 2, 2 wardrobes double, chest of draw...

330 Dollar

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend mbajtese per TV dhe dhome gjumi (krevat+dyshek+veshje krevati+komodina+krevat )

Kend mbajtese per TV dhe dhome gjumi (krevat+dyshek+veshje krevati+kom

Qender | Vlore

B Mobiljet jane te pedorura por ne gjendje shume te mire dhoma eshte e kompletuar shoqerohet bashke me nje mbatese televizori kendi ka 2 vrima te shkaktuara nga duhani...

50,000 Leke

Vlore
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Minibar dhe Etazhier

Minibar dhe Etazhier

Sauk | Tirane

B Shitet minibar dhe tavoline televizori ne kushte shume te mira me nje cmim shume te arsyeshem. per me shume kontaktoni ne whatsapp ne nr 06934451852...

10,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Vasil Shanto | Tirane

B Kolltuqe 3sh 2sh dhe 2 kolltuqe tek. shiten per arsye rimobilimi jane ne gjendje shum te mire dhe te forta...

20,000 Leke

Tirane
70 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Portomonto kepucesh

Portomonto kepucesh

Fresku/Linze | Tirane

B Gjatsia 2 m gjersia 1.20 m...

70 Euro

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje shtepiake

Mobilje shtepiake

Brryli | Tirane

B -set kolltuqesh (3+2+1+1) 35.000 lek -portmono 6500 lek ...

35,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline hekuri ne shitje

Tavoline hekuri ne shitje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Tavoline hekuri...

10,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)

B Shiten mobilje: dhome gjumi e kompletua(krevat,dyshek,raft i madh,2 komodina,komo bashke me pasqyren). kend i zi me hapje ,me permasa 260×280. minibar i zi,tavoline mesi e zeze,tavoline ngrenie me 4 karrige.raft i vogel kaf me 3 kanata dhe 1 sobe ngrohje me gas dhe korrent. cmimi 50000 ieke te r...

50,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje salloni per shitje.

Mobilje salloni per shitje.

Laprake | Tirane (3.45 Km nga qendra)

B Shes mobilje per sallon. mobiljet shiten te gjitha bashke dhe perfshin: - tavoline ngrenie me 6 karrige - divane me kend - 2 tavolina mesi (nje nga tavolinat nuk eshte ne foto). - 2 kolltuqe - tavoline televizori + faqe muri televizori nuk eshte ne shitje. me kontaktoni per me shume ...

1,500 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mini-bar

Mini-bar

Fresku/Linze | Tirane

B Gjatsia 2.5 m gnersia 1.5...

110 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Makineri Freskuase per Lengje dhe Dhalle

Makineri Freskuase per Lengje dhe Dhalle

Currilat | Durres

B Makine freskuese per lengje dhalle ajran etj me dy depozita nga 10litra e re. ...

50,000 Leke

Durres
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Fshese me korrent Philips

Fshese me korrent Philips

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet fshese me korrent philips 1800w , e perdorur pak dhe ne gjendje shume te mire pune. modeli i fsheses eshte philips fc9054....

3,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje

Shesim mobilje

Tjeter zone | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Rruga : pazari i ri nr kontakti : 0697999666 luis dardha...

5,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige tavolina per bare

Karrige tavolina per bare

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Karrige tavolina per ambjente te jashtme per bare. nje muaj te perdorura. cmimi eshte i diskutueshem....

2,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake sob inkaso e perdorur

sob inkaso e perdorur

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet furra me gjith pjanur bashk me aspiratorin.esht ne gjendje shum te mir dy vatra gaz dy korent....

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim