shes dollap 

 Online 41 lexues | 0 njoftime ne pritje

300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kende Divanesh Te Reja

Kende Divanesh Te Reja

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Kende divanesh te reja super cilesi cmime konkuruese ne treg per vetem 300 euro permasat standarte 270x270 bejm me porosi sipas deshires tuaj kontakt 0682520065...

300 Euro

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend kulltuqesh per sallon

Kend kulltuqesh per sallon

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Shitet kend kulltuqesh per sallon. nje tresh, nje dysh dhe dy teke. ...

9,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Konplet divanesh

Konplet divanesh

Zone Periferike | Kavaje

B Shiten per arsye emirgrimi. komplet divanesh ,me dy kolltuqe divan tresh dhe dysh. ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorur....

6,500 Leke

Kavaje
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavolina mesi mobilje

Tavolina mesi mobilje

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shes tavolin mesi , me syprin xhami veshja cope gri me dy pupat e bashkangjitura...

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake -Shitet Pianure me Gaz

-Shitet Pianure me Gaz

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet pianure me gaz adresa:tirane/komuna e parisit prane rreth-rrotullimit ! per me shume informacion na kontaktoni ne nr e telefonit ose ne e-mail: velilala44@gmail.com cmimi 20.000 leke te reja...

20,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej mobilje te perdorura 0697999666

Blej mobilje te perdorura 0697999666

| Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura . guzhina dhoma gjumi divane kolltuqe minibare elektroshtepiake etj ....

10,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim Blejm Dyer dritare  hidrosanitare

Shesim Blejm Dyer dritare hidrosanitare

Tjeter zone | Tirane

B Shesim dhe blejm hidrosanitare , dyer , dritare te reja dhe te perdorura. dyqan i gjendet te dogana afer telecom . cmimet variojn sipas modelit qe kerkoni. nga 60mij copa dhe cmime te tjera ...

6,000 Leke

Tirane
139 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer te brendshme dhe te jashtme

Dyer te brendshme dhe te jashtme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten dyer te brendshme dhe te jashtme sipas kerkese se klientit. cmimi duke filluar nga 139 euro ...

139 Euro

Tirane
3,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake tavolina dhe karrike restoranti

tavolina dhe karrike restoranti

Qender | Durres

B Shesim 12 tavolina (1 m x 1 m) behen 2x1 kur hapet, dhe 50 karrike, jane druri prodhim italian , tavolinat jane te kompletuara ( mbulesa, pjatat, gota vere dhe uji si dhe kompleti thika pirunj)...

3,000 Euro

Durres
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Pianure

Shitet Pianure

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet pianaure adresa: komuna e parisit prane rreth rrotullimit ne tirane. per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne e-mail: velilala44@gmail.com cmimi 20.000 leke te reja...

20,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Oxhak dekorativ

Oxhak dekorativ

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oxhak dekorativ ...

200 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane kënd 500 mijë lekë

Divane kënd 500 mijë lekë

Qender | Durres

B Shiten divane kend ne gjendje shum te mire. shume pak te perdorur. asnje demtim sic mund te verifikohet edhe nga fotot. ...

50,000 Leke

Durres
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
44,900 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kondicioner LG me 2 koka i perdorur 44900 lek

Shes kondicioner LG me 2 koka i perdorur 44900 lek

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes kondicioner lg i përdorur 44900 lek. me dy koka 7 btu dhe 11 btu me telekomandat origjinale me një kompresor 18 btu bashke me profilet per ta montuar dhe tubat e bakrit. secila nga kokat vendoset ne ambiente te ndryshme dhe mund te përdoret veç e veç ose te dyja njëkohësisht dhura...

44,900 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Rafte butiku dhe manekina

Rafte butiku dhe manekina

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shiten rafte butiku te reja . pa asnje difekt. manekina femra ne gjendje shume te mire . ...

2,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Qender | Elbasan

B Dhome gjumi thuajse e re, materiali i cilesise se larte... cmimi i blerjes 300.000 leke te reja..... cmimi i shitjes 70.000 leke te reja.... nr kontakti 0698473545...

70,000 Leke

Elbasan
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer te brendshme

Dyer te brendshme

Tjeter zone | Tirane (2.65 Km nga qendra)

B Pershendetje , shes dyer te brendshme derë te blinduar italiane me permasa 200 cm me 93 cm , kushton 15.000 leke te reja 1 derë druri me permasa 190 cm me 80 cm 3 dyer alumini te 4 dyer kushtojne 25.000 leke te reja per me shume info na kontaktoni ne numrin 0676172270 dhe gjith...

40,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Jan ne Shitje Mobilje Bari-Restoranti-Komplete

Jan ne Shitje Mobilje Bari-Restoranti-Komplete

Qender | Elbasan

B Jan ne shitje komplete mobilerie kolltuqe te stilit modern,te pa perdorura. te interesuarit te kontaktojn ne numrin e cel per cdo lloj informacioni!!! ...

15,000 Leke

Elbasan
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim