shes mobilje te perdorura tirane 

 Online 44 lexues | 0 njoftime ne pritje

70 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake karrige zyre

karrige zyre

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shiten dy karrige zyre, te perdorura por ne gjendje shume te mire. cmimi 35 euro copa....

70 Euro

Tirane
0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dr

Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)

B Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822...

0

Tirane
80 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet makine qepese fier 80 €

Shitet makine qepese fier 80 €

Qender | Fier

B Shitet makine qepese 80 € ..fier...

80 Euro

Fier
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige ( gjendje super) 0688314742...

1,000 Leke

Tirane
400 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes guzhine

Shes guzhine

Qender | Lezhe

B Shes guzhine me nasa 3,20mt x 2,5 mt, bashke me guzhinen ofroj soben me furre marke gorenje pinno me gaz e me corrent,mikrovale dhe nje fornet te vogel ,te gjitha veç 400€...

400 Euro

Lezhe
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
250 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ju Ofrojme Kende Divanesh Me Super Cmime Duke Filluar Nga 300 Mijlek

Ju Ofrojme Kende Divanesh Me Super Cmime Duke Filluar Nga 300 Mijlek

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ju ofrojme kende divanesh me super cmime duke filluar nga 300 mijlek 👌👌👌 bejme dhe me porosi sipas deshires tuaj cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore shumllojshmeri ngjyrash ju mirepresim ! ...

250 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten lavatrice soba gjermane 150 mij leke ...

Shiten lavatrice soba gjermane 150 mij leke ...

Qender | Fier

B Shiten lavatrice soba gjermane 150 mij leke ... shiten edhe me shumice .. 5 cop nga 130 mij leke te vjetra...

15,000 Leke

Fier
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA

0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Shesim dhe blejm mobilje si : dhoma gjumi, guzhina, kende, sete kolltuqesh, elektroshtepiake si: frigorifer ,lavatrice,soba. ...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim