shitje blerje mobilje te perdorura 

 Online 34 lexues | 0 njoftime ne pritje

140 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Mobilje dhome gjumi per femije 140 euro

Shes Mobilje dhome gjumi per femije 140 euro

Qender | Shkoder

B Dhome e kompletuar me krevat+raft+tavoline pune+karrike me rrota...

140 Euro

Shkoder
250 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer Akullore

Frigorifer Akullore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes frigorifer ftohes per birra dhe pr akullore . 0695599907. cmimi 250 euro i diskutushem...

250 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Tjeter zone | Tirane (2.40 Km nga qendra)

B Shes krevat marinar te cmontueshem per arsye transferimi. cmimi: 120 mij leke kontakt:0693582359...

12,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion Tavoline buke dhe biblioteke

Okazion Tavoline buke dhe biblioteke

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Tavoline buke 180x90 me 6 karrike dhe biblioteke...

60,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi per femije

dhome gjumi per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion! shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè. tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr. 0697128862 fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50€....

50 Euro

Tirane
8,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes tavoline buke+ 4 karrige

Shes tavoline buke+ 4 karrige

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Shes tavoline buke + 4 karrige. kombinim ngjyre kremi me portokalli. ...

8,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi per femije

Dhome gjumi per femije

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.82 Km nga qendra)

B Kerkoj te shes nje dhome gjumi femijesh, me dy krevate tek, tavoline pune, etazher, dollap rrobash me dy kanata dhe nje dollap i varur ne mur me 6 kanata. ne gjendje shume te mire. shitet per arsye mobilimi te ri....

50,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje

Shesim mobilje

Tjeter zone | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Rruga : pazari i ri nr kontakti : 0697999666 luis dardha...

5,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITJE SHPEJTE OKAZION..........

SHITJE SHPEJTE OKAZION..........

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shes karrige te perdorura per nje perjudhe kohe relativisht te shkurter.karriget jane ne gjendje shume te mire dhe shiten me nje cmim te arsyeshem.per cdo informacion te hollesishem mund tna kontaktoni si me poshte. tel: 0676737449...

1,500 Leke

Tirane
2,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion

Okazion

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.03 Km nga qendra)

B Okazion 3+2+1+1 ...

2,500 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend kulltuqesh per sallon

Kend kulltuqesh per sallon

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Shitet kend kulltuqesh per sallon. nje tresh, nje dysh dhe dy teke. ...

9,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura...

50,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shiten te gjitha mobiljet e nje apartamenti. kendi i ndenjes, komo, komodina, kuzhina rreth 7 m, portmonto, 2 krevate matrimonial, 1 krevat tek, krebvat marinar, dollap, tavoline druri me 6 karrige, tavoline xhami, oxhak, biblioteke, pasqyra, sobe, frigorifer, lavastovilje etj...

250,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dye

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel 0684022822...

100,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

| Elbasan

B Shiten komplete per lokale jan ne gjendje te shkelqyer kolltuqet kan edhe veshje rezerve ngjyre gri. jane 9 komplete kolltuqesh me tavoline te shoqeruara me nga nje pupe, edhe 6 komplete tavolinash me nga 4 karrige ne forme kolltuku. cmimi i diskutueshem...

200 Euro

Elbasan
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake kondicionier 2 cop 12 dhe 18 btu gjendje perfekte

kondicionier 2 cop 12 dhe 18 btu gjendje perfekte

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)

B Kondicionieret jan cmontuar nga shtepia dhe jan ne gjendje te mir per arsye sepse shtepia esht ber me sistem tjeter ...

50,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shes dy divane

shes dy divane

Qender | Vlore

B Shes dy divane dysh dhe tresh ne gjendje shume te mire. Çmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem. faleminderit....

35,000 Leke

Vlore
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)

B Shiten mobilje: dhome gjumi e kompletua(krevat,dyshek,raft i madh,2 komodina,komo bashke me pasqyren). kend i zi me hapje ,me permasa 260×280. minibar i zi,tavoline mesi e zeze,tavoline ngrenie me 4 karrige.raft i vogel kaf me 3 kanata dhe 1 sobe ngrohje me gas dhe korrent. cmimi 50000 ieke te r...

50,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje berberi Te perdorura

Paisje berberi Te perdorura

| Tirane

B Shiten paisje berberi komplet .. karrige berberi... lava test berberi dhe banko vetem 2 muaj te perdorura ne gjendje shum te mire shiten per arsye emigracioni.... cmimi 600euro i diskutushem 0695126935.... okazion!!!!!!!!!!!!!...

600 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN LAVATRICE TE PERDORURA

SHITEN LAVATRICE TE PERDORURA

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten lavatrice te perdorura me shumice te sapoardhura nga italia, marka dhe modele te ndryshme te sapoardhura nga italia ...

10,000 Leke

Elbasan
150,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Piano

Piano

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Shitet piano profesionale....

150,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplet kolltukesh ne shitje

Komplet kolltukesh ne shitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Shitet komplet kolltukesh: 2 kolltuke dysh dhe 1 tek, veshje imitim lekure, kornize zbukurimi prej druri te gdhendur, ngjyre kafe, te lehte per t'u pastruar dhe lare. cmimi 10 000 leke te reja, i negociueshem. kontak cel, whats app, viber, messenger 0675855898...

13,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim