shitje robash online 

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletura

Shitet dhome gjumi e kompletura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi e kompletuar. dollap me 6 hapje parametrat: 266 cm i larte 246 cm i gjate 55 cm i gjere. krevat dopio i kompletuar cmimi 35.000 leke te reja...

35,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavostovilje Candy

Lavostovilje Candy

Qender | Kavaje

B Shitet lavostovilje candy...

100 Euro

Kavaje
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer te brendshme dhe dritare (se bashku me grrilat)

Dyer te brendshme dhe dritare (se bashku me grrilat)

Zone Periferike | Durres

B Shes 5 dyer te brendshme te gjitha te nje permase (100 mij leke te vjetra copa) dhe tre dritare ( 100 mij leke te vjetra copa bashk me grrilat) si ne foto. per me shume informacione na kontaktoni ne nr e tel: 00355682391240...

10,000 Leke

Durres
90,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten kolltuqe

Shiten kolltuqe

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten kolltuqe ne gjendje shume te mire ne gjendje 28 kolltuqe 7 tavolina rrethore cmimi 900.000 ...

90,000 Leke

Elbasan
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim-blejm mobilje te perdorura

Shesim-blejm mobilje te perdorura

Tjeter zone | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Shitet kendi ne gjendje perfekte. permasa: 3metra x 3 metra. + 2 pupa. ...

35,000 Leke

Tirane
0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dr

Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)

B Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822...

0

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Hekur me avull Philips

Hekur me avull Philips

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.13 Km nga qendra)

B Shesh hekur me avull profesional te markes philips, eshte pothuajse i pa perdorur. e sheshim per arsye te mbylljes se aktivitetit. ...

10,000 Leke

Tirane
130 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet

Shitet

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.35 Km nga qendra)

B Shitet sobe finlux ne gjendje shume te mire 130 euro shitet lavatrice telefunken ne gjendje te shkelqyer 200 euro ...

130 Euro

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kondicioner Portabël Pa Tuba !

Shitet Kondicioner Portabël Pa Tuba !

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.26 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner portabël pa tuba 3300 w eccowind për arsye pasi nuk më hyn më në punë ! kondicioneri ësht në gjëndje të ngrohi deri në 45 m katror, por edhe të ventiloj ajer të freskët . 1 muaj e gjys i përdorur dhe 4 muaj e gjysëm garanci të mbetura .nga 100 mijë lek që ësht ...

9,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome Gjumi Set per Femije ( Prodhim Vendor )

Dhome Gjumi Set per Femije ( Prodhim Vendor )

Brryli | Tirane (2.16 Km nga qendra)

B Nje dollap - dim gjatesi: 90cm, gjeresi: 60cm, lartesi: 220cm nje krevat - dim gjatesi: 200cm, gjeresi: 100cm nje dyshek (aloe vera) - dim gjatesi: 190cm, gjeresi: 90cm nje tavoline studimi - dim gjatesi: 125cm, gjeresi: 60cm, lartesi: 75cm dy komo me- dim gjatesi: 45cm, gjeresi: 45cm, lart...

300 Euro

Tirane
350 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap i madh me tre ndarje

Dollap i madh me tre ndarje

Brryli | Tirane (2.16 Km nga qendra)

B Dollap me tre ndarje ne forme l-je ( prodhim slloven ) dimensionet e dollapit jane : gjatesi : 200 me 155 cm gjeresi: 65cm, lartesi: 220cm bashkangjitur do te gjeni dhe skicen e dollapit me dimensione...

350 Euro

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet FRIGORIFER BANAK

shitet FRIGORIFER BANAK

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet frigorifer banak ne kushte shume te mira pune...

60,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ofertë kredie 2% nga 15,000,00 deri në 15 milion €

Ofertë kredie 2% nga 15,000,00 deri në 15 milion €

Laprake | Tirane

B Ofroni shërbimet e mëposhtme: rifinancim * kredi për përmirësimin e shtëpisë * inventor * kredi automatike * konsolidimin e borxhit * linjë kredie * hipotekë të kredisë së dytë * komerciale * kredi personale * kompani kredie ndërkombëtare kredie * ne ofrojmë kredi me interes të ulë...

100 Euro

Tirane
400 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome Gjumi Set per Femije ( Italiane )

Dhome Gjumi Set per Femije ( Italiane )

Brryli | Tirane (2.16 Km nga qendra)

B Nje dollap dim- gjatesi: 90cm gjeresi: 60cm lartesia: 230cm dy krevat dim per nje krevat- gjatesi: 200cm gjeresi: 90cm dy dyshek dim per nje dyshek- gjatesi: 190cm gjeresi: 80cm dy tavolina dim per nje tavoline- gjatesi:90cm gjeresi: 60cm lartesi: 77cm ( syprina e njeres tavoline eshte e gervish...

400 Euro

Tirane
600,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim nje kundrabufe si dhe dritare alumini te perdorura vetem nje muaj..faleminderit per mirkuptim

Shesim nje kundrabufe si dhe dritare alumini te perdorura vetem nje mu

Kodra e Diellit | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B Shesim nje kundrabufe si dhe dritare dhe dyer alumini.te perdorura vetem nje muaje...cmimi i arsyshem faleminderit per mirkuptimin....

600,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Si Era- Të shpejtë dhe profesional

Si Era- Të shpejtë dhe profesional

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Bejme mobilje me porosi per shtepi .bare .restorante .shkolla etje ...

5,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Blej mobilje te perdorura me cmime te mira....

5,000 Leke

Tirane
550 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET SOBE,LAVASTOVILJE DHE TAVOLINE ME 6 KARRIGE

SHITET SOBE,LAVASTOVILJE DHE TAVOLINE ME 6 KARRIGE

Qender | Durres

B Lavastovilja osht e pa perdorur fare, soba osht ne gjendje shume te mkre dhe tavolina me 6 karrige osht njesh.. nmr tel 0692690179...

550 Euro

Durres
99 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sete tavolinash duke filluar nga 99€ seti!

Sete tavolinash duke filluar nga 99€ seti!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Disponojme tavolina dhe karrige te ndryshme te reja dhe te perdorura. kontakt ->0693161480...

99 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige ( gjendje super) 0688314742...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice Miele Gjermane

Lavatrice Miele Gjermane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice miele gjermane ne gjendje shume te mire garanci 6 muaj, transport falas. cmimi 15.000 leke te reja...

15,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shitet lavatrice e markes candy e bardhe ne gjendje pune ...

5,000 Leke

Tirane
180 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Dyer te brendshme

Shiten Dyer te brendshme

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten 3 dyer te brendshme thuajse te reja te pa perdorura. jane ngjyre pane e embel me doreza cilesore shiten me cmim te arsyeshem...

180 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim