tavolina kompjutri te perdorura 

 Online 36 lexues | 7 njoftime ne pritje

0 Mobilje dhe Elektroshtepiake Set Kolltuqesh Bar/Lokal

Set Kolltuqesh Bar/Lokal

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Okazion🔥🔥🔥🔥: shiten 4 sete kolltuqe per lokale, (seti ka: 1 tavoline me xham me 4 kolltuqe). cmimi➡️: 10000 lek/seti tel ➡️ 0696321423 adresa 🌐: kryqezimi i rr. gaqo tashko me rr. njazi meka, allias, tirane....

0

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes 1 komo dhe 3 komodina (2 njesoj/1ndryshe)

Shes 1 komo dhe 3 komodina (2 njesoj/1ndryshe)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet nje komo me pasqyre dhe tre komodina, dy jane identike(fotoja e dyte dhe e trete) dhe tjetra eshte ndryshe(fotoja e katert). jane mobilje te stilit antik, jane ne gjendje shume te mire, te lyera me mbrojtes druri dhe llak, dorezat metalike te sirtareve i kane te reja. shiten edhe vecmas....

15,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten lavatrice furre me pjanur fier

Shiten lavatrice furre me pjanur fier

Qender | Fier

B Shiten furre me pjanur . lavatrice gjermane ...dyqan fier...

16,000 Leke

Fier
2,000 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes te gjitha paisjet e nje agjensie turistike

Shes te gjitha paisjet e nje agjensie turistike

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes 3 tavolina shum te mira dhe ne gjendje te re per zyra . shes karrike per zyra . shes printer scaner fotokopje sasia 2 cope . shes 1 reklame elektronike . shes 3 kompiutera me nga dy monitor ne gjendje perfekte gjithashtu kam per te shitur nje komplet divan shum modern dhe ne gjendje shume te ...

2,000 Euro

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten lavatriçe dhe furrë me pjanur

Shiten lavatriçe dhe furrë me pjanur

Qender | Fier

B Shiten lavatriçe dhe furrë me pjanur 15000 ...

15,000 Leke

Fier
2,500 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes tavolina de karrige per restorante (URGJENT!)

Shes tavolina de karrige per restorante (URGJENT!)

Qender | Pogradec

B Shes 17 cop tavolina druri per restorante te kompletuara bashke me karriget per cdo info kontaktoni ne nr: +355 69 244 8704...

2,500 Euro

Pogradec
80,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje Lokali

Mobilje Lokali

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Banak, tavolina, karrige, kolltuqe per lokal...

80,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat per femije

Krevat per femije

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Krevat per femije. ngjyre bardhe. i hapur ne nje krah.pa dyshek....

4,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake lavatrice ..furre me pjanur

lavatrice ..furre me pjanur

Qender | Fier

B Shiten furre me pjanur . lavatrice gjermane ...dyqan fier...

16,000 Leke

Fier
2,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie

Tavoline ngrenie

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Tavoline ngrenieje prej druri ngjyre pane. ...

2,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim