tavolina oborri 

 Online 5 lexues | 1 njoftime ne pritje

45,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobileje + Kondisioner

Mobileje + Kondisioner

Brryli | Tirane (1.38 Km nga qendra)

B Mobilje per televizorin+dy dollape me dyre xhami. perdoru vete 4 muaj. ne gjendje shume te mire.....

45,000 Leke

Tirane
36,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake TAVOLINE NGRENJE

TAVOLINE NGRENJE

Brryli | Tirane

B Me 6 karike lekure. ne gjendje shume te mire. perdorur vetem 3 muaj, tirane 37.000 leke total i diskutueshem. ...

36,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Minibar dhe Etazhier

Minibar dhe Etazhier

Sauk | Tirane

B Shitet minibar dhe tavoline televizori ne kushte shume te mira me nje cmim shume te arsyeshem. per me shume kontaktoni ne whatsapp ne nr 06934451852...

10,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilie (Okazion 2 dit)

Mobilie (Okazion 2 dit)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shiten mobilie te nje apartamenti, super cilesore ,te perdorura vetem 6 muaj...

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorura

Blejme mobilje te perdorura

Fresku/Linze | Tirane

B Blejme mobilje te perdorura si dhoma gjumi. guzhina. kende. divane. ...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej mobilje te perdorura 0697999666

Blej mobilje te perdorura 0697999666

| Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura . guzhina dhoma gjumi divane kolltuqe minibare elektroshtepiake etj ....

10,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
23,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe

Sobe

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shes sobe e re hyndai 230 mije leke. nuk eshte perdoru....

23,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura...

50,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dye

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel 0684022822...

100,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dhome gjumi per femije

Shes dhome gjumi per femije

| Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Dhome gjumi per femije. dollap tavoline studimi me syrtar dhe 2 krevate ne gjendje shume te mire...

18,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kolltuqe

Shes kolltuqe

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Deshiroj te shes 4 kolltuqe nje kolltuk 3sh nje kolltuk 2sh 2 kolltuqe teke...

20,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer te brendshme

Dyer te brendshme

Tjeter zone | Tirane (2.65 Km nga qendra)

B Pershendetje , shes dyer te brendshme derë te blinduar italiane me permasa 200 cm me 93 cm , kushton 15.000 leke te reja 1 derë druri me permasa 190 cm me 80 cm 3 dyer alumini te 4 dyer kushtojne 25.000 leke te reja per me shume info na kontaktoni ne numrin 0676172270 dhe gjith...

40,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer te Blinduara te Reja per Apartamente/Institucione

Dyer te Blinduara te Reja per Apartamente/Institucione

Qender | Shkoder

B Shesim dyer te blinduara te reja per apartamente apo institucione. gjithsej jane 50 dyer. ne rast se blihet ne sasi, çmimi mund te diskutohet....

25,000 Leke

Shkoder
70 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Prodhojm Dyer te drurit

Prodhojm Dyer te drurit

| Kukes

B Prodhojm dyer te drurit me qmime te lira...

70 Euro

Kukes
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer te brendeshme

Dyer te brendeshme

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten 4 dyer te brendeshme tamburato,ngjyra krrm....

32,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim Blejm Dyer dritare  hidrosanitare

Shesim Blejm Dyer dritare hidrosanitare

Tjeter zone | Tirane

B Shesim dhe blejm hidrosanitare , dyer , dritare te reja dhe te perdorura. dyqan i gjendet te dogana afer telecom . cmimet variojn sipas modelit qe kerkoni. nga 60mij copa dhe cmime te tjera ...

6,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Kodra e Diellit | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Shes kend per dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar ...

30,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ndarëse

Ndarëse

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Gjatësia: 180 cm gjerësia: 300 cm ngjyra: kafe dhe bezhë...

10,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ndarëse Jeshile

Ndarëse Jeshile

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Gjatësia: 200 cm gjerësia: 400 cm ngjyra: kafe dhe jeshile ( bizele)...

15,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat, komodine

Krevat, komodine

Brryli | Tirane

B Shitet krevat druri bashke me dyshek per femije pothuajse i pa perdorur fare. bashke me krevatin shitet komodina dhe nje raft per rrobat e femijes. cmimi diskutueshem...

15,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Vasil Shanto | Tirane

B Kolltuqe 3sh 2sh dhe 2 kolltuqe tek. shiten per arsye rimobilimi jane ne gjendje shum te mire dhe te forta...

20,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake KREVAT PER FEMIJE 0-3 VJEC

KREVAT PER FEMIJE 0-3 VJEC

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Krevat per femije modeli :lorena-luana -nicole firma: golden baby permasat: 130 × 70 ka opsionin qe te kthehet edhe si djepe. shitet se bashku me dyshekun. dysheku eshte me shtrese antialergjike me aloe vera qe mund te hiqet dhe te lahet. te dyja se bashku shiten me cmim 9.000 lek nr tel 0...

9,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim