banakjer turn 3 

 Online 2103 lexues | 51 njoftime ne pritje

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjinokastra kerkon te punesoj kamarier ose kamariere me eksperienc pune.Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates se rethi...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/06/2020
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Mekanik–Elektroauto

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Mekanik–Elektroauto Përshkrim i përgjithshëm: Mekanik–Elektroauto, do të jetë përgjegjës për mbarëvatjen e proceseve të mjeteve të rënda në fushën e ndërtimit. Detyrat dhe Përgjegjësitë: Tekniku Elkto-Mekanik do të...

Kerkohet Kamariere-banakiere.

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2020
Kerkohet kamariere-banakiere. Mosha 20-30 vjec . Me ose pa eksperience pune . Kontaktoji ne numrin e meposhtem...

KERKOHET INXHINJER NDERTIMI ME EKSPERIENCE

Mezez, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
KRKOHET INXHINJER NDERTIMI PER FASADA. TE KETE EKSPERIENCE NE KANTJERE, LIBREZA MASASH, SITUACIONE DHE KONTROLL PUNE TEK PUNTORET NE OBJEKT. TE DI TE PERDORE AUTOCADIN DHE EXCEL/WORD....
 • Profesioni: INXHINJER
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkojm Punonjese

Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Kerkohet punonjese ne nje dyqan lengje frutash afer bllokut.orari 13:00-21:00.mosha 18-35.rr.perlat rexhepi.tel....
 • Profesioni: punonjese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkojm Staf

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm staf per shisha lounge kamarjere femer banakjere femer dhe hostes transport i garantuar nga ana jone...
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier/e

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,111,111 Leke
OTRO CAFE kerkon te punesoje banakier/e dhe kamarier/e me eksperience pune , pagese shume e mire, kushte te favorshme pune, ambient familiar....

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

FAMED LOUNGE BAR Kerkon Kamarier/e (Unaze E Re)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon kamarier/e Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten ne FAMED Lounge Bar. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Turni I Dyte Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/06/2020
Data Entry Solutions operon ne fushen e faturimeve mjekesore ne Shtetet e Bahkuara te Amerikes. Ne synojme te permiresojme cilesine e punes te klienteve tane duke optimizuar sistemet e faturimit. Zyrat tona gjenden prane sheshit "Skenderbei&q...

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Pune Ne FOREX Anglisht

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen Angleze. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Kujdestare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
NJOFTIM_PER_PUNESIM_NE_️️SUEDI DHE ITALI #KOMPANI_NE_SUEDI_DHE_ITALI_KERKOJNE_PERSONEL_NGA_SHQIPERIA_PER_POZICIONIN_E_PUNES: ★★ ⇲ 🔹📑#KUJDESTARE_NE_SHTEPI _____________________________________________ 🔖- Kandidatet e interes...

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Kamarier/shitese/

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Bakery Ardi shpk ka shpallur vende vakante ne pozicionin kamarier/shitese me kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme.adresa.Kompleksi Kika 2 ngjit me eco market.komune e parisit...
 • Profesioni: Kamarier/shitese/
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkoj Pastruse Dhe Banakjer/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2020
Kërkoj banakjere me eksperiencë puna me turne kushtet shum te mira ...
 • Profesioni: Banakjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Ofroj Vend Pune Picajol

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Magnetsportsbar & pizzeri, ofron vend pune picajol. Kushtet e punes dhe paga shume e kenaqshme...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Arstl Group Kerkon Preventitor Ne Markete / Tirane

Vaqarr, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Qellimi i Pozicionit: Sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen dhe mirembajtjen e shitjeve ne zonen te cilen mbulon. Kualifikimet / Kërkesat 1. Të ketë mbaruar arsimin e mesëm 2. Minimumi 1 ...
 • Profesioni: Agjent Shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kompani INTERNETI ABnet

Ura e Insitutit prane karburant DAKU, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompani INTERNETI ``ABnet`` , Kerkon punonjese (F) , mosha 18-28 me edhe pa eksperienc , turni II. Adresa : Ura e Insitutit perball karburant ''DAKU'' Cel : ...
 • Profesioni: Punonjese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkohet Kamarier\e

Vorë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Il Posto Restorant, Kerkon KAMARIERE/ BANAKIERE me eksperience pune ne fushen e Restoranteve, me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Te jete i e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Restoranti gjendet...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Fastfood M&sons Laprake Kerkon Te Punsoje Puntore Me Eksperience Ne Fastfood .

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
fastfood m&sons kerkon puntore me eksperince . orari turni i pare 07-16 dhe turni i dyte 16-23 dite pushimi ska pushimi behet me alternime. page si fillim 35000 leke .. te interesuarit te me dergojn cv e tyre ne what app ose te me shkruajne... p...
 • Profesioni: shitese fastfoodi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Citiy Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Citiy Coffee kerkon te punesoje kamarier. Preferohet te jete me eksperience pune. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adrsa : Ish Fusha e Aviacionit...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eiden Kompleks Kerkon Staf

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Staf per Eiden Kopmpleks : *Kamarier/e *Ndihmes Kamarier/e *Banakier/e *Ndihmes Banakier/e *Kujdestare per tek lodrat Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....

Bar Tirana Kerkon Te Punesoj Kamariere( Femer)

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Tirana kerkon te punesoj kamariere( femer) Te kete eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa:Tek Selvija ,Rruga e Saracve,Tirane...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KROACI, PUNETORE MIRMBAJTJE NE AEROPORT, 1vjecare ! 600€-800€

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Alxher Services ofron mundesi punesimi per vajza dhe gra anglisht folese si punetore mirmbajtje ne Dubrovnik, Kroaci me kontrate pune 1-vjecare. Nisja behet per 2-3 jave! Aplikantet duhet te : - Kene njohuri te gjuhes angleze - Te jene ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Music Books Kerkon Kuzhinier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Music Books Kerkon Kuzhinier Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa : Komuan e Parisit, prane Kompleksit Dinamo...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Te Punesohen Kamarier

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet Kamarier Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. Ofrojme kushte shume te mira pune * page te kenaqshme + siguracione Adresa : Ali Demi ,rruga Idriz Dollaku...

📣Kerkohen Agjent Ne Terren📣

Tiranë, Albania, Tirane 400 Euro
📣Oferte per pune!📣 👉Kompania Gjermane Ritello kerkon te punesoj agjent tregtare ne terren ne fushen e mireqenies dhe shendetit me ose pa eksperience pune! 🤩Mundesia me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret dhe nqs ...

KERKOHEN ASISTENTE EKONOMISTE DHE ARKETARE

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/10/2020
Kerkojme asistente ekonomiste dhe nje arketare per depo farmaceutike. ofrojme page te kenaqshme me siguracione dhe kushte shume te mira pune. ...

Bashkëpunim Qendër Estetike

Rruga Sami Frashëri, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:100,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Sallon me emër në Tiranë, ambient të veçantë, i kompletuar , kërkon bashkëpunim me estetiste . •parukere •estetiste për thonjtë •estetiste për depilim •eyelashes/brow technician •estetiste fytyre /trupi Me % 50 Kon...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,800 Euro Afati i Aplikimit: 10/07/2020
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Ndihmëse Në Sekretari

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Nevojitet nje ndihmese në sekretari per te menaxhuar kryesisht oraret e klasave ku te ndihmoj me punet ne sekretari. Kandidatja nevojitet te kete minimalisht arsimin baze 12 klase te kryer. Te kete deshiren per te bashkepunuar ne grup si dhe me...

Specialiste Pastrimi Kimik

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj specialiste pastrimi kimik me eksperience pune.Vendodhja Komuna parisit,Kompleksi Kika 2. Paga e kenaqshme. Nr telefoni ....

Hidraulik

Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1 Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Detyrat dhe Përgjegjësitë • Shqyrton planin e ndërtimit me specifikimet e paraqitjes së punimeve hidraulike. • Identifikon e mjetet e nevojshme dhe pajisjet e posaçme që janë të nevojshme për realizimin e punimeve hidraul...
 • Profesioni: Hidraulik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

App Developer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 20/06/2020
Pershendetje, Kerkoj nje app developer me experience dhe portofolio. Pagesa eshte nga 300 deri ne 600 euro ne muaj dhe keni liri te punoni nga shtepija. Ju lutem me kontaktoni via email tek: hi@swaptic.com...
 • Profesioni: App Developer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkojme Kamarier/Kamariere

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/06/2020
Kerkojme kamarier/kamariere per Bar Brilant ne ish fushen e aviacionit.Orari fleksibel dhe pagese e kenaqshme ne nje nga lagjet me te frekuentuara ne Tirane.Ofrojme kontrate te rregullt pune dhe ambient dinamik pune....
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim