banakjer turn 3 

 Online 328 lexues | 9 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 tek Komuna Parisit perball “Kompleksit Dinamo” Kerkon: Ndihmese banakiere femer (me ose pa eksperienc pune). Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te tel...

Konsulente Imobiliar

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh pro...

Kerkohen Agjente Shitje Qe Duan Te Fitojne 1000 - 3000 Euro Ne Muaj

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je energjik, i dedikuar dhe kembengules? - Te pelqen puna ne terren dhe me njerezit? - Deshiron nje mundesi per te fituar shume Leke? Ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal po zgjerohet dhe deshiron te punesoje 2-3 Agjente Imobiljare te rinj...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 50,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkohet Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Furre Buke Baholli kerkon te punesoje Shitese. Turni i dyte, orari 14:00 - 22:00. Rruga Myslym Shyri, Pallati Vodafone-it....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkohet Pastruese Dhe Lavapjatese Per Nje Hotel Ne Dhermi. Paga 500 Mije Leke

Rruga Perivolo, Albania, Himare Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet pastruese per nje hotel ne Drimadhes, Dhermi. Hoteli quhet Noan Resort...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Hegi Lounge Kamariere (F) Pastruese

Rruga Isa Boletini 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Pagesa e kenaqshme +1 dit pushim javor te interesuarit te kontakt ne nr : dhe whatsup...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Nome Trade Kerkon Operator/supervizor Me Eksperience Pune, Ne Gjuhen Italiane Luce-gas.

Myslym shyri, Tirane Pagesa:550 Euro
Nome Trade kerkon operator/supervizor me eksperience pune, ne gjuhen italiane luce-gas. Me pagese te kenaqeshme. Supervizor 550 euro+siguracione Operator 270-300 leke ora+siguracione+kontrata...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

NOMA TRADE SHPK,AZIENDA LEADER DEL SETTORE ENERGETICO , RICERCA 2 TEAM LEADER

Rruga Shyqyri Ishmi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:550 Euro Afati i Aplikimit: 15/08/2020
NOMA TRADE SHPK,AZIENDA LEADER DEL SETTORE ENERGETICO CON SEDE IN ITALIA E ALTRI PAESI ESTERI,PER NUOVA APERTURA A TIRANA OFFRIAMO: - STIPENDIO FISSO CON PAGA ORARIA A PARTIRE DA 550 Euro la BAZE - INCENTIVI E BONUS A RAGGIUNGIMENTO D'OB...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

NOMA TRADE SHPK,AZIENDA LEADER DEL SETTORE ENERGETICO , RICERCA 15 OPERATORI CON ESPERIENZA

Rruga Shyqyri Ishmi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 16/11/2020
NOMA TRADE SHPK, AZIENDA LEADER DEL SETTORE ENERGETICO CON SEDE IN ITALIA E ALTRI PAESI ESTERI, RICERCA 15 OPERATORI CON ESPERIENZA ESCLUSIVAMENTE NEL SETTORE LUCE E GAS. OFFRIAMO: - STIPENDIO FISSO CON PAGA ORARIA A PARTIRE DA 270 LEK AD ORA FINO...
 • Profesioni: Operatori
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kërkohet Edukatore

Rruga Bilal Golemi, Tirane Pagesa:27,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Edukatore çerdhe per grupmoshen 6 muaj 1 vjec e gjysem. Kandidatja preferohet të ketë eksperiencë me fëmijet e vegjel, e buzëqeshur dhe e kujdesshme, te kete deshirë të pnojë në grup dhe të ketë aftësi shumë të mira omunikuese. Pr...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Masazhatore/Fizioterapiste F

Rruga Peti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Ofroj pune per studentet femra Na ndiqni ne instagram @spaleonora_tirane Ofroj trajnim falas per vajzat pa eksperience pune,me te drejte punesimi ne fund te trajnimit Masazhatore /Fizioterapiste (ne tirane cdo dite ) ne (velipoje pune sez...

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Shqip

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania lider ne treg SHOPTv ofron vend pune per 40 operatore ne gjuhen shqipe . Mosha mbi 22- vjec , te jete e komunikueshme dhe te dije te punoje ne grup me ose pa eksperience pune te jete fleksibel gjate orarit te punes , te kete njohuri ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Pasticier Profesionist Ose/dhe Teknolog Ushqimor

Autostrada Tirane Durres km 11, Tirane 70,000 Leke
ALTA Group, kompania lider ne importin dhe distribucionin e nje game te gjere produktesh profesionale, lende te para per pasticeri furra buke, akullore, industrite ushqimore dhe ato te prodhimit te qumeshtit me qender ne Tirane, ka hapur konkurs per...

Salon Masazherie LUXEVA France Kerkojme Punonjes/e

Rruga Myslym Shyri 5, Tirana, Albanie, Tirane 1,800 Euro
Salon masazherie LUXEVA France kerkojme punonjes/e Me dhe pa eksperience. Kushtet e punes ekselente. Me nje ekpe qe ka vite eksperience te shkelqyer. Rroga shume e kenaqshme. Nuk jemi ne Shqiperi Jemi ne France Faleminderit ...
 • Profesioni: Masazherie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 34,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 30 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Gjermane/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane 2,000 Euro
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

AGJENT MARKETINGU

bulevard kashar, Tirane Me Marreveshje
Oferte per pune! Kompania Jone kerkon te punesoje agjente Tregtare! Mundesia me e mire e punesimit per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Nqs doni rritje ne karrier , Te ardhura me te mira, udhetime te regullta cdo 4 Muaj ne vendet me te...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Mjeke Stomatologe

Bulevardi Blu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/08/2019
Amel Dental, kerkon te punesoje mjeke stomatologe. Te interesuarat te kontaktojne ne: 📧 arberdodaj85@gmail.com 📲 Adr. Qender Kamez...
 • Profesioni: mjeke stomatologe
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

BAR RESTORANT VATRA..ofron Vende Pune .Kuzhiniere (f) Ndihmese Kuzhiniere .Pjatalarse.Kamarier . Kus

Rruga Studenti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
BAR RESTORANT VATRA..ofron vende pune .Kuzhiniere (f) Ndihmese Kuzhiniere .Pjatalarse.Kamarier . Kushte te mira puna .siguracione te paguara .adresa.rruga strudenti pran konvikteve te inxhinieris se ndertimit .na kontaktoni....

Operatori Per Vendita Su Clienti Gia Interessati All` Aquisto

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania , pallati raifasen , Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkohet: - Njohje e mire e gjuhes italiane. Ofrojme: -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit -Kontrate pune ne perputhje me ligjin shqiptar -Pagese per ore pune 230-270 Lek /ore -Pagese per kontrate deri ne 4000 leke, sipas garave. ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Agjent Imobiliar

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2019
PROPEX Real Estate eshte duke kerkuar Agjent Imobiliar. Personat te cilet jane energjike, ambicioz dhe duke kerkuar te ardhura te menjehershme: Bashkohuni me PROPEX Ju ofrojme: Trajnim profesional, falas. Ekspertize tregu dhe support adminis...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Hegi Lounge

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Kerkohet Kamariere Femer me Eksperienc paga shume e kenaqshme +1 Dit pushim Kerkohet Pastruese Paga shume e kenaqshme +1 dit pushim te interesuarit te kontakt dhe Whats'up...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

KERKOJME VAJZA PROMOCIONI

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/07/2019
kompania lider ne sektorin e Markeringut maniacard eshte ne kerkim per: Vajza promocioni Detyrat Te interesuarat duhet te permbushin kriteret e meposhteme : 1- Arsimi i mesem (i larte perben avantazh), 2- Eksperienca te ngjashme, e pre...
 • Profesioni: Promocion
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Nero Aesthetics Ofron Vend Pune Ose Mundesi Bashkepunimi Per Make Up

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Nero Aesthetics ofron vend pune ose mundesi bashkepunimi per Make Up I jepet perparesi eksperiences se profesionistit/es bazuar ne tendencat e fundit te stilit dhe risive te make up Contact 📲 ...
 • Profesioni: Make Up Artist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Nero Aesthetics Vend I Lire Per Manikyriste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100,000 Leke
Nero aesthetics kerkon vend pune per manikyriste. Vleresohet pervoja, komunikimi dhe korrektesia ne marredhenie me punen. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel: ...
 • Profesioni: Manikyriste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkohet Shites Per Tobacco

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet shites per dyqan duhani (Tobacco). Kandidati duhet te jete mbi 18 vjec. Orari i punes eshte turni 3. Pagesa e kenaqshme. Kushte shume komode pune. Te interesuarit te na kontaktojne per informacion me te detajuar....
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Punonjës/e Beach Bari

Sarandë, Albania, Sarande Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/08/2019
ATDG (Art & Tourism Development Group), një nga kompanitë lider në fushën e Turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar, ju fton të aplikoni në pozicionin e mëpshtëm për një nga BEACH BAR-et e saj në G...

Konsulente Imobiliar

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh pro...

Kerkohet Mesues/e Gjermanishte

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Ofrohet vend pune si mesues/e e gjuhes gjermane.Kandidatet duhet te jene diplomuar per gjuhen gjermane dhe preferohet te kene eksperience pune. Ofrohen kushte te favorshme pune dhe ambjent komod. Te interesuarit te dergojne nje cv ne adresen e e- ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

PUNETOR KRAHU

Fllakë, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
- Të bëjë ngarkimin me pirun te furrave të shkrirjes për krijimin e një lidhje të caktuar si p.sh. të aluminit, bakrit etj.; - Të interpretojë dhe të zbatojë instruksionet e punës dhe te zbatoje me rigorozitet rregullat e sigurimit tek...
 • Profesioni: PUNETOR
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere -Banakier/e -Kujdestare lodrash per femije Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Pagesa:30 Euro Afati i Aplikimit: 10/07/2019
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

SALDATOR

Fllakë, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Detyrat/Pergjegjesite: -Te jete i specializuar per saldime me argon (tel te vazhduar), saldime me gaz, elektrik dhe oksigjen. -Ben zgjedhjen e elektrodave te saldimit, ne varesi te materialit, ne rastin e saldimit me hark elektrik; -Ben pergati...
 • Profesioni: SALDATOR
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkohet Shitese

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Kerkohet shitese ne Argjendari : Toptani Shopping Center Turni ndermjetem orari (12:30-20:30) Te kete aftesi komunikuese Etike te larte ne sherbimin ndaj klientit Te kete njohuri te gjuhes angleze Paga shume e mire.! Pranohet VETEM grupmos...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Asistente Zyre

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kompania S&R Farmaceutici Balcani, filial i kompanise italiane S&R Farmaceutici SPA, kerkon te punesoje asistente zyre. Kandidati/tja duhet te kete perfunduar arsimin e larte ne degen e ekonomise, si dhe te kete eksperience pune ne fusha te ...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

MEKANIK

Fllakë, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Personi i interesuar te kete mbaruar arsimin perkates ose te kete eksperience pune ne kete fushe; Te njohe sistemet baze te mjete fadroma, pirun, makineri qe perdoren ne prodhim etj. Ofrohen kushte shume te mira pune Personat e interesuar te tel...
 • Profesioni: MEKANIK
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Pozicione Pune Vakante ,Arketar

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Gfu-shpk (Adresa: Pazari I Ri, Libri Universitar) Ofron vende pune Arketar/e -Kushte pune dhe rroge e kenaqshme -Eksperienca perben avantazh TE INTERESUARIT TE COJNE CV TEK ADRESA ME POSHTE: breezy.albania@gmail.com ...
 • Profesioni: arketar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim