8426 njoftime

 Online 24 lexues | 8 njoftime ne pritje

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Banakiere (F) / Bariste

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofroj vend pune Banakiere / Bariste me ekperienc pune. Adresa Bulevardi Gjergj Fishta , t...

Meso Aftesite Me Te Mira Ne Bote Dhe Fito Sa Leke Te Duash!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Me Marreveshje
Meso Aftesite Me Te Mira Ne Bote Dhe Fito sa Leke Te Duash! - Deshiron te mesosh artin ...

PUNETOR/E FAST FOODI + KREPIER/E + MOTORIST + KAMARJERE +SANITARE

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me ose pa eksperience pune. Rroga e kenaqshm...

Piceri Mevlani Kerkon Motorist - Punetore

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast Food Piceri Mevlani ofron pozicione pune per vendet si me poshte: 1- Motorrist per s...

Melvinflex - Specialist Tapicerie

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkojme specialist tapicerie dhe rrobaqepes per divan-krevate! Te kete eksperience pune m...

Vende Pune Per Banakiere, Kamariere Dhe Krepier/e

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo Chocolate & Coffee offron vende pune (me ose pa eksperience) per pozicio...

Operator/e Telefonik/e Call Center Inbound Ne Vlore

Vlore, Albania, Vlore 50,000 Leke
Lider multinacionale ne sektorin e sherbimit ndaj klientit per elektroshtepiaket seleksion...

Flet Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Di Te Shesesh?

Rruga e Kavajes, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Ke aftesi te mira komunikuese dhe eksperience te meparshme ne Call Center? Next sha ofr...

Kerkoj Mesuese Baleti Per Te Zhvilluar Kurse Baleti Klasik Per Femije Duhet Te Kete Experince

Irfan tomini, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj mesuese baleti klasik per te zhvilluar kurse baleti per femije te moshave te ndrysh...

Frontera Relax And Spa Kerkon Estetiste Dhe Fizioterapiste

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Qendra Frontera ofron mundesi punsimi:estetiste edhe fizioterapist!Ju ftojme te beheni pje...

Kuzhuniere

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
ofroj vend pune per kuzhuniere femer ne linje kateringu...te kete eksperienc mbi 5 vjet ne...

KERKOJ FARMACISTE (F) ME KOHE TE PLOTE PUNE

Rruga Petraq Leka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
KERKOJ FARMACISTE (F) ME KOHE TE PLOTE PUNE .OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE.NJE DITE NE...
 • Profesioni: FARMACISTE
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/10/2018 23:12

KERKOHET PICIER (Furre Me Drru)

Qamil Guranjaku, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkohet Picier te kete punuar ne furre me drru, preferohet me eksperience. Pizzeria ndodh...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/10/2018 23:12

Kerkojme Shitese

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme te ounesojme shitese prane dyqanit tone. Dyqani eshte me veshje te ndryshme. Nd...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 19/10/2018 23:12

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE NE KEMISHARI.PUNETORE ME EKSPERIENCE 1-BIRA DHE KOPSA 2-TEGE...

IFS Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze Pagesa Super

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
IFS kerkon te punesoje Operatore ne gjuhen Italiane dhe Angleze Ofrojme – Paga deri ...

Pune Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish-Bllokut, kerkon te punesoje 50 operator/e. Ju...

Kerkojme Agjente Forex (retention & Capotavola)

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

Kerkohet Operatore Call Center

Rruga Barrikadave tek Galeria , Tirane 25,000 Leke
Kerkohet operatore call center outbound. Rroga shume e pelqyeshme dhe motivuese Kriter...

Agjente Udhetimesh

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme te punesojme nje agjente udhetimi me kohe te plote, Kushtet jane: 1. te ke...

Po Kerkoni Nje Mundesi Te Re Punesimi?

Rruga E Kavajes, Tirane Me Marreveshje
Jeni te lodhur nga Call Center-at e zakonshem? Nese nuk e vleresoni kohen tuaj, nuk do ta...

KERKOJ BANAKIER

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR JUNA TE BLLOKU NGJITUR ME LIBRIN UNIVERSITAR KERKON TE PUNESOJE BANAKIER, SIGURIMET TE...

Call-it Kerkon 70 Operator/e Per Seline Me Te Re Tek Rruga Elbasanit.

Rruga Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, (ne krahe te Deges se Thesarit), Tirane, Tirane Me Marreveshje
Call-it Tirane, kerkon 70 operator/e per seline me te re tek Rruga Elbasanit. Aplikanti d...

Operatore Ne Gjuhen Angleze, Pagesa E Larte

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
IFS kerkon te punesoje operatore me eksperience ne gjuhen angleze Ofrojme – Paga der...

Kerkoj Punetore (kamariere)

Kosove-Shtime, Tirane Pagesa:450 Euro
Kerkoj 1 ose 2 punetore me ose pa eksperienc pune Te jene nga mosha 18-25 vjec Paga mujo...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 19/10/2018 23:12

Menaxhere Bar-Restoranti

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Last Supper kerkon me Menaxhere Bar-Restoranti me ose pa eksperience ne menaxhim pasi traj...

Kekrohen Konsulente Imobiliare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Agjensia Future Century qe operon ne fushen e pasurive te patundshme, kerkon bashkepunetor...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/10/2018 20:55

Kerkohet Kamarier/e Dhe Kuzhuinjer/e

Selitë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:36,000 Leke
Kerkoj kamarier/e me eksperienc pune mosha mbi 20 vjec paga 240-260 lek+bonus dhe transpor...

Kerkoj Kamarier

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:12,000 Leke
puna turni par .. paga e kenaqshme...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 19/10/2018 16:45

Pastruese Kuzhine

Ndodhemi 200 Metra Posht Taivanit Perball Me Kinema Agimi Anes Lanes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Restorant "Shpia e Peshkut" Kerkon Pastruese Kuzhine Pune Paga e Kenaqshme . ...

Kërkojmë Një Recepsioniste (femër).

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kërkojmë një recepsioniste femër. Të jetë korrekte dhe e komunikueshme. Paga e këna...

Banakiere

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Amsterdam, ne Qytet Studenti, kerkon te punesoje banakiere (F) per turnin paradite. Mo...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 19/10/2018 16:27

Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje

Rruga Budi, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku "Fishop" kerkon te punesoje: 1- Motorrist per ditet e shtuna d...

Tirane, Kerkohet Menaxhere Marketingu

Rruga Nikolla Tupe, perballe Njesise Bashkiake Nr 5, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Agjensia Albanian Dental Travel - Poliklinika Linda Dent ne Tirane, e profilizuar ne fushe...

It (Help Desk)

Rruga Muharrem Butka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
IT (Help Desk) Rreth kompanise: Probit Media, eshte nje agjensi dixhitale qe ofron she...
 • Profesioni: IT
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/10/2018 15:45

Ndihmes Kamarier

Ndodhemi 150 Metra Posht Taivanit Perball Me Kinema Agimi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Restorant "Shtepia e Peshkut" Kerkon *Ndihmes Kamarier* Te Ket Pak Pervoj Ne Res...

Diamond Caffee Kerkon Pastruse

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Diamond Caffee kerkon te punesoje Pastruse me eksperience pune, paga e kenaqshme. Te inter...
 • Profesioni: Pastruse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/10/2018 15:43

Kerkoj Pastruese

Rruga Vëllezërit Manastirli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj Pastruese per lokal ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/10/2018 15:42

Tirane, Ofroj Vend Pune Laborant Dentar

Ish-Blloku Rruga Nikolla Tupe, perballe Njesise Bashkiake Nr 5, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Agjensia Albanian Dental Travel - Poliklinika Linda Dent ne Tirane, e profilizuar ne fushe...

Tirane, Ofroj Vend Pune Sanitare

Ish-Blloku Rruga Nikolla Tupe, perballe Njesise Bashkiake Nr 5, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Agjensia Albanian Dental Travel - Poliklinika Linda Dent ne Tirane, e profilizuar ne fushe...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/10/2018 15:42

Kerkohet Staf

21 Dhjetori, Tirana, Albania ,xhamlliku , Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet staf ! Banakier/banakiere Kamarier/kamriere Pastruese...

BABOON Kerkon Account Manager Tirane

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
BABOON, Aplikacioni Mobile per sherbimin e ushqimit ONLINE ne Tirane Kerkon STAF te ri per...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE NE KEMISHARI.PUNETORE ME EKSPERIENCE 1-BIRA DHE KOPSA 2-TEGE...

Masazhjere

Rruga Aleksander Goga, Durres, Albania, Durres Pagesa:26,000 Leke
pashallesha2 ofron vende pune masazhjere per zgjerim stafi me ose pa eksperjenc pune ...

Kerkohet Kamariere (Don Bosko)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon kamariere Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te in...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/10/2018 13:45

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim