administrate 11781 njoftime

 Online 290 lexues | 8 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

(TIRAN & FIER) SEI IN CERCA DI UN LAVORO STABILE?

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
TIRANA CERCASI - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA TELEFONIA (multibrand) - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA IN ENERGIA (multibrand) - 2 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA (POSSIBILITA DI SCEGLIERE LA CAPAGNIA CHE SI VUOLE LAVORARE) ...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...

KERKOHEN VAJZA TE REJA TE MOSHES (18-35 Vjec) PER POZICIONIN KAMARIERE

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te mesuar) D'Angelo ofron vende pune me/pa eksperience ne pozicionet: - KAMARIER/E [i]Kontaktoni ne Whatsapp nese jeni te interes...

Shpeto Nga Roberia E Call-Center Dhe Nis Profesionin Me Te Bukur Ne Bote!

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
- Ke vite qe punon ne call center dhe je e pakenaqur? - Je lodhur nga puna rutine dhe stresuese? - Mendon qe asaj rruge i ka ardhur fundi? Nuk je vetem. Me mijra te rinj Shqiptare kane filluar pune ne call-center nga nevojat e momentit ose nga ...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Kerkojm Puntore

Luzern , Korce Pagesa:800 Euro Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Kerkojm nje Puntore Per koh te Caktuar Korrik deri Gusht 2019 po jemi dy palet te pajtimit te vazhdojm! edhe per te ardhur me heret mund Flasim. Ne jemi nje Familje me dy femi Djal 11 vjet dhe Vajza 2 vjet Ne jetojm ne Qytetin Luzern .CH dhe...
 • Profesioni: Gjitha nga pak
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Recepsioniste

Spille, Albania, Kavaje Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 14/07/2019
Hotel Prestigjoz ne plazhin e Spilles-Kavaje kerkon Recepsioniste, meshkuj apo femra me ose pa eksperience. te jete i/e organizuar, te kete aftesi te mira komunikimi, te njohe gjuhen angleze, Ofrohet page e kenaqshme dhe Bonus mujor, siguraci...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Banakier

Spille, Albania, Kavaje Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 12/07/2019
Kerkohet banakier per hotel ne plazh, punojme me te huaj, te njohin gjuhen angleze, te njohi ose te kte deshire te mesoj kokteilet. paga e mire, siguracione dhe kushte te mira pune. ofrohet dhe trajnim...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Kamariere

Spille, Albania, Kavaje Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen kamariere restoranti dhe bari per hotel prestigjoz ne plazh, hoteli ndodhet ne qender te zones dhe buze detit, punojme me te huaj. te njohin gjuhen angleze, te kene aftesi te mira komunikimi, ofrohet page e mire, siguracione, kusht...
 • Profesioni: Kamarierë
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2021
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Kompleksi Eiffel Ofron Pune Ekonomiste

Autostrada Tirane Durres perballe qendres tregtare univers(Qtu), Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Kompleksi Eiffel ofron pune ekonomiste e brendshme ne fushen e bar restoranteve,te kete eksperience pune.Te kete njohuri per programet microsoft word,excel,power point si dhe programin e bar restorant.Paga e diskutueshme.Kohe e plote.Te interesuarat...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Kerkojme Kamarier/Banakier... Turni I Pare 7:00-15:00

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Pershendetje, Kerkojme nje person me eksperience te afte te menaxhoj nje bar te vogel turni i pare. Ambienti eshte i rinovuar dhe klima e punes eshte miqesore. Te interesuarit te paraqiten pas orarit 10:00 cdo dite deri sa njoftimi te fshih...
 • Profesioni: Kamarier Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Web Developer

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,100 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Se sei appassionato di programmazione e hai esperienza nello sviluppo di CRM evoluti e di applicazioni Web, sei la risorsa che stiamo cercando. Con il Team IT di Know How Shpk puoi crescere professionalmente ed economicamente, con ingaggianti proget...

Know How Shpk Ricerca Per La Propria Sede Impiegata Back Office

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Know how shpk ricerca per la propria sede impiegata/o back office. L'impiegato/a avrà il compito di gestire le richieste di assicurazioni provenienti da siti specializzati italiani. Dovrà analizzare la documentazione e fornire feedback. Dovr...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

URGENTE!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
URGENTE!!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO IN LINGUA ITALIANA PER CALL CENTER APERTO DA 6 ANNI OFFRIAMO DAI 250 AI 350 LEK ORA E BONUS DAI 5000 AI 23000LEK SECONDO GLI APPUNTAMENTI PRESI. ORARI DALLE 9,30 ALLE 15,30 ...

Mundesi Punesimi.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE RITELLO Hap vende te reja pune si: Agjent/e & Menaxher/e marketingu, me ose pa eksperience pune. Pagesa baze + perqindje Duke filluar nga 350-500 € (Euro) Madje dhe shume bonuse te tjera. Gjithashtu perfshihen u...

Kerkohen Agjent Marketingu

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
komapania Librex zgjeron zyrat, ofrohen 20 vende te lira pune si agjent marketingu Kerkohen njerez serioz ne pune dhe me qellime afat gjata Te jen kerkues per punen Te ken mbaruar minimumu shkollen e mesme Te kete patente , Ata qe kane makine ja...

Vendose Vet Pagen Tende!

Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish-blloku, ne krahe te Grand Hotel) Tirane, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse) dhe orare pune fleksibel (Part Time & Full Time). [i]Te interesuarit te kontaktoj...

Vend I Lire Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mexigal, i pari ushqim i shpejte Meksikan ne Tirane ofron nje vend te lire pune per nje punonjese vajze per turnin e dyte. Puna eshte punonjese Fast Food, turni i dyte eshte nga ora 16:00 - 23:00 Nuk ka nevoje per eksperience pune po te keni k...

Kerkohet Kamarier/e Ne PaPirunj Restorant.

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Kamarier/e dhe ndihmes Kamarier/e ne paPirunj Restorant. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +. ...

Kerkohet Shitese

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 36,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperienc ne Pasticeri Furre buke Te kete aftesi te mira komunikuese. Te kete shkathtesi ne paketim E sakt ne llogari Vendbanimi afer ben avantazh...

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....

KERKOJME BANAKIER DHE KAMARIER

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR JUNA TE BLLOKU NGJITUR ME LIBRIN UNIVERSITAR,KERKON TE PUNESOJE BANAKIER DHE KAMARIER NE POZICIONE TE VECANTA PUNE. SIGURIMET E PAGUARA , PAGA E NEGOCIUESHME. FALEMINDERIT...

Asistente Zyre

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise nr.1 te Real Estate ne Bote, kerkon Asistente Zyre. Kriteret qe duhet te plotesojne aplikantet: 1. Te kete perfunduar studimet e larta. Bachelor + Master (preferohen kandidate qe kane perfunduar studimet per ...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjer Dhe Kamarjere Me Dhe Pa Eksperienc(turni 1).

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f)me ose pa eksperienc. Adresa: Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus Per me shum information: ...

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren por me mundesi shume te mira rritje ne karrjere. -Duhet te posedoni patente dhe kane perparesi ata qe kane makine personale. -Duhet te jeni te komonikueshem dhe bashkpunues. Per me shume i...

Mundesi Punesimi Si Agjent Tele-Marketing

Liqeni Thatë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
DEUX Albania, eshte ne kerkim të Agjenteve Tele-marketing (forex) ne gjuhen italiane, spanjolle dhe gjermane. Nëse jeni duke kërkuar një kompani serioze për të investuar për të ardhmen tuaj, atëherë jeni të mirëpritur të na kontaktoni...
 • Profesioni: Agjent Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Kerkojm Kamarier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar bang bang kerkojm kamarier per turnin e dyte.page e kenaqshme + siguracionet .komune e parisit kika 2. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/05/2019

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/12/2019
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Kompleksi Eiffel Ofron Pune Kamarjere

Autostrada Tirane Durres km 7 perballe QtU, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Kompleksi Eiffel ofron pune ne pozicionin e kamarjeres (femer).Turni i pare.Paga e diskutueshme.Koha e punes 8 ore.Te interesuarat mund te kontaktojne ne adresen e emailit kompleksieiffel@outlook.com ose ne nr e tel ...
 • Profesioni: Kamarjere femer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Kerkoj Sanitare Per Restorant

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke
Kerkoj Sanitare per Guzhine ne Restorant mosha mbi 40 vjec kushtet e punes shume te mira ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/05/2019

KERKOJME BANAKIER DHE KAMARIER

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
BAR JUNA TE BLLOKU NGJITUR ME LIBRIN UNIVERSITAR,KERKON TE PUNESOJE BANAKIER DHE KAMARIER NE POZICIONE TE VECANTA PUNE. SIGURIMET E PAGUARA , PAGA E NEGOCIUESHME. FALEMINDERIT...
 • Profesioni: BANAKIER,
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Jurist Me Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane ofrohet vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Jurist me eksperience pune Kriteret: Te kete mbaruar fakultetin Juridik Te kete eksperience pu...

Tirane, Kerkohet Asistente Zyre

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane, vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Asistente zyre Kerkesat: 1- Te dije gjuhen angleze ne menyre perfekte. Te shkruar dhe te folur niveli C2...

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

Cibo Restorant Mare E Terra Kërkon Sallatier/e Me Eksperiencë Pune Për Sezonin Veror.

Rruga Potamit Himarë, Himare Pagesa:50,000 Leke
Cibo Restorant Mare e Terra kërkon Sallatier/e me eksperiencë pune për sezonin veror. Pagesa:50,000 lekë të reja+ Siguracionin Ofrohet: Akomodimi, Ushqimi . Adresa: Himarë Rr.Potamit...
 • Profesioni: Sallatier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Kerkohet Berber Me Ekperience

Rruga Hoxha Tahsin, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj berber me eksperience mbi 2 vjecare,tek salloni “The cut salon”.Pagesa me marreveshje.Te interesuarit te me kontaktojne ne numrin +...
 • Profesioni: berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere (F) Paga 22000 (Leke) -Kamarier (M) Paga 20000 (Leke) -Banakier 35000 (Leke)...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 250 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 300 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkoj Banakiere Per Gelateri Dhe Bar

Afer shkolles Shaqe Mazreku tek pranvera, Durres Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Kerkoj banakiere per gelateri dhe bar. Rroga shume e mire plus bakshishe. Per me shume kontaktoni ne nr tim. Ju faleminderit...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/05/2019

Tropikal Resort Kerkon Te Sgjeroj Stafin.

Durrës, Shqipëria, Durres Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/05/2019
-Pozicionet vakante: -Kamarier/e bari -Kamarier/e restoranti -Nd/ kamarier/e -Banakier/e -barist/e -Nd/banakier/e Paga mbi mesataren e tregut. Per stafin nga rrethet ofrohet dhe akomodim. ...
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Kerkohet Furnitor Per Perfaqesine E Agna Group Tirane

Prush, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Perfaqesuesi i AGNA Group per Tiranen kerkon furnitor per ekzekutimin e porosive ne zona te caktuara te Tiranes. Ndodhemi ne zonen industriale te Prushit, perball Albatrans. Orari i punes eshte 8:00 me 18:00. Pagesa fillon me 45,000 l...
 • Profesioni: furnitor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

Kerkohet Kamarjere Ose Kamarjer

Rruga Ibrahim Shalqizi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar kafe ne sauk te ri kerkon te punesoje kamarjere ose kamarjer Pagesa e kenaqeshme,kushte te mira pune. ...
 • Profesioni: kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/05/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim