agjent shitjesh 10213 njoftime

 Online 356 lexues | 1 njoftime ne pritje

Vend I Lire Pune | Paga 60.000 Lek | Pune Ne Zyre Me Orare Fikse Dhe Fundjava Pushim

Ish Shkolla 11 Janari, Rruga Sami Frashëri Tiranë, Tirane 60,000 Leke
[youtubeid]fcwPwvsniDA[/youtubeid] Wise Group Center ka mbi 5 vjet ne tregun shqipetar me...

UNION: Ofron Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Telefonia / Energji, Italisht (TI

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION CONTACT : Ofron Punesim te menjeheshem per 100 operatore dhe 10 Team Leader ose grup...

NA Solution Kerkon Te Punesoje 40 Agjente Telefonik Ne Gjuhen Italiane.

Rruga ”Milto Tutulani”, Tirane 60,000 Leke
NA Solutions, kompani Telemarketing-u me misionin per te ofruar sherbime me nivel te larte...

Punesim I Menjehershem Si TEAM LEADER !!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Offriamo lavoro come TEAMLEADER con pagamento minimo 60000 lek di base. Si richiede: 1...

Altech Marketing Hap Zyrat E Reja, Ofron Vende Pune Si Agjent Marketingu.

Njësia bashkiake nr 5, rruga Abdyl Frashëri Tirana, Albania 1001, Tirane 60,000 Leke
Nese je ambicioz, i vendosur, i shoqerueshem, dinamik dhe je ne kerkim te nje pune te re k...

Fillo Nje Kariere Te Re Ne Industrine Me Te Bukur Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
Real Deal, Agjensia Imobiliare me dinamike ne tregun Shqiptar, ka 2 vende te lira pune per...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise Nr.1 ne Bote te Real Estate, eshte ne faze faze rekrutim...

PUNETORE FAST FOODI + KAMARIER/E + SANITARE + KASIER

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, Te kene njohuri te mira...

Content Creator - Per Marketing

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
- Di te perdoresh Kameran dhe programet video-edituese? - Je krijuese, pozitive dhe te pe...

Flet Shume Mire Italisht Dhe Di Te Shesesh? Ne Punesojme Vetem Me Te Miret!

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
General marketing group ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhen italiane ...

Equilibrium Ofron Mundesi Punesimi Si Agjent Marketingu.

Bulevardi Dëshmoret e Kombit Tirana, Albania 1001, Tirane 60,000 Leke
Jemi ne kerkim te vazhdueshem te personave qe karakterizohen nga ambicia, iniciativa dhe i...

Kamarier/e - Banakiere - Krepjer/e ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

Specialist Agjent Imobiliare / Real Estate

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme ...

Kerkoj Banakier Dhe Kamarier

Inxhinieria e Ndertimit,, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje,, Kerkoj te punesoj Banakier dhe Kamarier me Eksperienc pune. ...

Punesim I Menjehershem Si TEAM LEADER !!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Offriamo lavoro come TEAMLEADER con pagamento minimo 60000 lek di base. Si richiede: 1...

Kerkohet Kamarier Me Eksp Pune

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
-Kerkohet kamarier/e me ekperience. -Turnet e pershtashme. -Paga e kenaqshme. -Adresa: ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 10:40

Tirane, Oftoj Vend Pune Konsulent/Agjent Imobiliar

Rruga Sulejman Delvina , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet s...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 10:38

Berber Besi

Rruga Tefta Tashko-Koço, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj te punesoj berber te kualifikuar te kete nje eksperience te mire pune ....
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 10:37

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Kerkohen Infermier/e Per Punesim Ne Gjermani

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 3,500 Euro
Pozicioni Infermier/e Infermieret qe ne kerkojme duhet te presin dhe te kujdesen me pro...

Back Office/Vendite

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Cruisetopic.it Cerca Back office/Vendite - ottimo italiano e inglese scritto e parlat...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane. 2)-Ek...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjere (f) Me Dhe Pa Eksperienc(turni 1). Banakjere (f) Me Eksp

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f)me ose pa eksperience(turni 1). banakjere (f)...

Kerkohet Kuzhiniere

Rruga Ali Visha, siper tregut elektrik, permballe kompleksit grand, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Kerkohet kuzhiniere me eksperience pune per kopsht dhe cerdhe. Paga e kenaqshme, me siguri...
 • Profesioni: Kuzhiniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 10:36

Kerkojme Banakiere & Kamariere

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme kamariere dhe banakiere me eksperience , paga e kenaqshme per nje lokal te ri mod...

Kompani Italiane Kerkon Webdesign

Xhafzotaj, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kompania italiane Consorzio Albania Italia Shpk kerkon te punesoje nje webdesign me eksper...
 • Profesioni: webdesign
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 10:36

Juriste

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet juriste me ose pa eksperienc pune .Te kete aftesi te mira komunikuese ,e shkalle...
 • Profesioni: Juriste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 10:36

Punesim I Menjehershem Si TEAM LEADER !!

Rruga Janos Hynaidi Nr 20, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Offriamo lavoro come TEAMLEADER con pagamento minimo 60000 lek di base. Si richiede: 1...

Punetor Furre Per Shkrirjen E Skrapit Te Aluminit

Rruga Sali Imeraj, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Shoqeria ''Rametal'' shpk, me NIPT L41517502C, adrese Xhafzotaj, Mbika...

Tirane, Kerkojme OPERATOR TELEFONIKE Me Page 300L/ora NETO Per Fushaten WIND TRE (BUSSINES ) Dhe TR

Komleksi Halili, kati 4,Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:400 Euro
1. Renovatio shpk kerkon operator telefonike, per fushtatat WIND TRE BUSSINES dhe TRE CONS...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 10:20

Fillo Nje Kariere Te Re Ne Industrine Me Te Bukur Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Real Deal, Agjensia Imobiliare me dinamike ne tregun Shqiptar, ka 2 vende te lira pune per...
 • Profesioni: Real Estate Agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 25/03/2019 10:05

Tirane, Ofroj Vend Pune Inxhinier/e Ndertimi & Inxhinier/e Mekanik

Rruga Milto Sotir Gura, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke
Design Studio 02 sh.p.k ne kuader te zgjerimit te personelit inxhinierik , shpall vend pun...

Tirane, Ofroj Vend Pune Agjent Imobiliar

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Agjente imobiliare! Te gjithe te interesuarit te dergojne CV: Email: info@rea...
 • Profesioni: agjent imobiliar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 08:54

Kerkohet Konsulent Imobiliar

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Konsulente Mobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergojne CV: Email: info@re...

KERKOJ TE PUNSOJ BERBER.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkojme berber me eksperjenc pune te jete i disponushem ne cdo orar dhe te jete i afte pe...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 25/03/2019 08:03

SOUVLAKI BROS KERKON KUZHINIER/E SUFLLAQEXHI PROFESIONIST

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Souvlaki BROS kerkon te punesoj: Kuzhinier/e Sufllaqexhi profesionist Puntor per fast ...
 • Profesioni: Kuzhinjere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 25/03/2019 07:58

Kerkojme Punetor Per Fastfood

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Piceri, Fastfood ‘AMR’ me adrese rr. Myslym Shyri, perball karburantit ‘Alpet’, ke...
 • Profesioni: Fastfood-ier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 07:57

Kerkohet Kamarier Dhe Banakiere(f)

Rruga Kastriotet, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier turni 1. 18-25 vjec Kerkohet banakiere turni 1. 20 -40...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 24/03/2019 23:01

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere (F) Dhe Banakier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamariere(F) (Paga 20000-26000 Leke) -Banakier/e (Paga 35...

Tirane, Ofroj Vend Pune Kamarier Dhe OP

Rruga Bilal Sina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar kafe Union Bar, Kerkon te punosoje me kohe te plote OP dhe kamarier me eksperience pun...
 • Profesioni: Kamrier/Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 24/03/2019 22:08

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise Nr.1 ne Bote te Real Estate, eshte ne faze faze rekrutim...
 • Profesioni: Konsulent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 24/03/2019 21:56

Kerkohet Punetor Per Playstation

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet puntor per Playstation .. Tek oxhaku prane Xhamia Xhura...
 • Profesioni: skifteri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 24/03/2019 21:55

Kërkohet Ndihmëse Banakiere (F)

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkojmë Ndihmëse Banakiere (F). Të interesuarat të paraqiten te Bar ARTISTI rruga...
 • Profesioni: Ndihmëse Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 24/03/2019 21:55

Kerkohet Krepier

Rruga Ali Kelmendi, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet krepier per plotesim stafin ne hapjen e nje kreprie te re ne zonen e kombinatit. ...
 • Profesioni: Krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 24/03/2019 20:34

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim