fastfood 

 Online 389 lexues | 14 njoftime ne pritje

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 tek Komuna Parisit perball “Kompleksit Dinamo” Kerkon: Ndihmese banakiere femer (me ose pa eksperienc pune). Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te tel...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Konsulente Imobiliar

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh pro...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 50,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohen Agjente Shitje Qe Duan Te Fitojne 1000 - 3000 Euro Ne Muaj

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je energjik, i dedikuar dhe kembengules? - Te pelqen puna ne terren dhe me njerezit? - Deshiron nje mundesi per te fituar shume Leke? Ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal po zgjerohet dhe deshiron te punesoje 2-3 Agjente Imobiljare te rinj...

BAR RESTORANT VATRA..ofron Vende Pune .Kuzhiniere (f) Ndihmese Kuzhiniere .Pjatalarse.Kamarier . Kus

Rruga Studenti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
BAR RESTORANT VATRA..ofron vende pune .Kuzhiniere (f) Ndihmese Kuzhiniere .Pjatalarse.Kamarier . Kushte te mira puna .siguracione te paguara .adresa.rruga strudenti pran konvikteve te inxhinieris se ndertimit .na kontaktoni....

Operatori Per Vendita Su Clienti Gia Interessati All` Aquisto

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania , pallati raifasen , Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkohet: - Njohje e mire e gjuhes italiane. Ofrojme: -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit -Kontrate pune ne perputhje me ligjin shqiptar -Pagese per ore pune 230-270 Lek /ore -Pagese per kontrate deri ne 4000 leke, sipas garave. ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Agjent Imobiliar

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2019
PROPEX Real Estate eshte duke kerkuar Agjent Imobiliar. Personat te cilet jane energjike, ambicioz dhe duke kerkuar te ardhura te menjehershme: Bashkohuni me PROPEX Ju ofrojme: Trajnim profesional, falas. Ekspertize tregu dhe support adminis...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Hegi Lounge

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Kerkohet Kamariere Femer me Eksperienc paga shume e kenaqshme +1 Dit pushim Kerkohet Pastruese Paga shume e kenaqshme +1 dit pushim te interesuarit te kontakt dhe Whats'up...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

KERKOJME VAJZA PROMOCIONI

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/07/2019
kompania lider ne sektorin e Markeringut maniacard eshte ne kerkim per: Vajza promocioni Detyrat Te interesuarat duhet te permbushin kriteret e meposhteme : 1- Arsimi i mesem (i larte perben avantazh), 2- Eksperienca te ngjashme, e pre...
 • Profesioni: Promocion
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Nero Aesthetics Ofron Vend Pune Ose Mundesi Bashkepunimi Per Make Up

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Nero Aesthetics ofron vend pune ose mundesi bashkepunimi per Make Up I jepet perparesi eksperiences se profesionistit/es bazuar ne tendencat e fundit te stilit dhe risive te make up Contact 📲 ...
 • Profesioni: Make Up Artist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Nero Aesthetics Vend I Lire Per Manikyriste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100,000 Leke
Nero aesthetics kerkon vend pune per manikyriste. Vleresohet pervoja, komunikimi dhe korrektesia ne marredhenie me punen. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel: ...
 • Profesioni: Manikyriste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkohet Shites Per Tobacco

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet shites per dyqan duhani (Tobacco). Kandidati duhet te jete mbi 18 vjec. Orari i punes eshte turni 3. Pagesa e kenaqshme. Kushte shume komode pune. Te interesuarit te na kontaktojne per informacion me te detajuar....
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Punonjës/e Beach Bari

Sarandë, Albania, Sarande Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/08/2019
ATDG (Art & Tourism Development Group), një nga kompanitë lider në fushën e Turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar, ju fton të aplikoni në pozicionin e mëpshtëm për një nga BEACH BAR-et e saj në G...

Konsulente Imobiliar

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh pro...

Salon Masazherie LUXEVA France Kerkojme Punonjes/e

Rruga Myslym Shyri 5, Tirana, Albanie, Tirane 1,800 Euro
Salon masazherie LUXEVA France kerkojme punonjes/e Me dhe pa eksperience. Kushtet e punes ekselente. Me nje ekpe qe ka vite eksperience te shkelqyer. Rroga shume e kenaqshme. Nuk jemi ne Shqiperi Jemi ne France Faleminderit ...
 • Profesioni: Masazherie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

AGJENT MARKETINGU

bulevard kashar, Tirane Me Marreveshje
Oferte per pune! Kompania Jone kerkon te punesoje agjente Tregtare! Mundesia me e mire e punesimit per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Nqs doni rritje ne karrier , Te ardhura me te mira, udhetime te regullta cdo 4 Muaj ne vendet me te...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 30 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 34,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane 2,000 Euro
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Gjermane/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pasticier Profesionist Ose/dhe Teknolog Ushqimor

Autostrada Tirane Durres km 11, Tirane 70,000 Leke
ALTA Group, kompania lider ne importin dhe distribucionin e nje game te gjere produktesh profesionale, lende te para per pasticeri furra buke, akullore, industrite ushqimore dhe ato te prodhimit te qumeshtit me qender ne Tirane, ka hapur konkurs per...

Kerkohet Mesues/e Gjermanishte

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Ofrohet vend pune si mesues/e e gjuhes gjermane.Kandidatet duhet te jene diplomuar per gjuhen gjermane dhe preferohet te kene eksperience pune. Ofrohen kushte te favorshme pune dhe ambjent komod. Te interesuarit te dergojne nje cv ne adresen e e- ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

PUNETOR KRAHU

Fllakë, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
- Të bëjë ngarkimin me pirun te furrave të shkrirjes për krijimin e një lidhje të caktuar si p.sh. të aluminit, bakrit etj.; - Të interpretojë dhe të zbatojë instruksionet e punës dhe te zbatoje me rigorozitet rregullat e sigurimit tek...
 • Profesioni: PUNETOR
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Pagesa:30 Euro Afati i Aplikimit: 10/07/2019
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

SALDATOR

Fllakë, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Detyrat/Pergjegjesite: -Te jete i specializuar per saldime me argon (tel te vazhduar), saldime me gaz, elektrik dhe oksigjen. -Ben zgjedhjen e elektrodave te saldimit, ne varesi te materialit, ne rastin e saldimit me hark elektrik; -Ben pergati...
 • Profesioni: SALDATOR
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkohet Shitese

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Kerkohet shitese ne Argjendari : Toptani Shopping Center Turni ndermjetem orari (12:30-20:30) Te kete aftesi komunikuese Etike te larte ne sherbimin ndaj klientit Te kete njohuri te gjuhes angleze Paga shume e mire.! Pranohet VETEM grupmos...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Asistente Zyre

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kompania S&R Farmaceutici Balcani, filial i kompanise italiane S&R Farmaceutici SPA, kerkon te punesoje asistente zyre. Kandidati/tja duhet te kete perfunduar arsimin e larte ne degen e ekonomise, si dhe te kete eksperience pune ne fusha te ...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

MEKANIK

Fllakë, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Personi i interesuar te kete mbaruar arsimin perkates ose te kete eksperience pune ne kete fushe; Te njohe sistemet baze te mjete fadroma, pirun, makineri qe perdoren ne prodhim etj. Ofrohen kushte shume te mira pune Personat e interesuar te tel...
 • Profesioni: MEKANIK
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Pozicione Pune Vakante ,Arketar

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Gfu-shpk (Adresa: Pazari I Ri, Libri Universitar) Ofron vende pune Arketar/e -Kushte pune dhe rroge e kenaqshme -Eksperienca perben avantazh TE INTERESUARIT TE COJNE CV TEK ADRESA ME POSHTE: breezy.albania@gmail.com ...
 • Profesioni: arketar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Bar Enigma

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/12/2019
Bar enigma kerkon banakier/e me eksperience pune ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

PARUKERI ESTETIKE 'FANTASTIK' Kerkon Te Punesoje Estetiste Per Thonj

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/12/2023
PARUKERI ESTETIKE "FANTASTIK" Kerkon te punesoje estetiste ne fushen e thonjeve eshte mire te dije dhe krehjet.Orari punes: 11/00 – 19/00. Paga e kenaqshme + sig. shoqerore.Adresa: Rr. "Myslym Shyri", (midis Vodafonit dhe T-mob...
 • Profesioni: estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/02/2020
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Sanitare

Rruga Prokop Mima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/08/2019
Eksperience te meparshme pune Korrekte dhe e pergjegjshme...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere -Banakier/e -Kujdestare lodrash per femije Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

KERKOHET TEAM LEADER

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2019
Punesim&Rekrutim per nje klientin e saj, nje kompani Call Center kerkon te punesoje nje Team Leader me eksperience ne fushaten Telecom Italia. Kerkohet: - Njohje e mire e gjuhes italiane - Eksperience e meparshme si Team Leader - Aftesi te...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kërkohen Agjentë Pronash

Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Des Real Estate eshte rrjeti Ballkanik i zyrave të pasurive të paluajtshme: Shqipëri- Kosovë- Maqedoni- Mali i Zi. Për zyrën në Elbasan, Shkodër, Durrës, Lushnje, Fier, Elbasan, Kavajë kërkohen Agjentë Pronash: 1.Me ambicie 2. P...
 • Profesioni: agjente pronash
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Salon Masazherie LUXEVA France Kerkojme Punonjes/e

Rruga Myslym Shyri 5, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,800 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2022
Salon masazherie LUXEVA France kerkojme punonjes/e Me dhe pa eksperience. Kushtet e punes ekselente. Me nje ekpe qe ka vite eksperience te shkelqyer. Rroga shume e kenaqshme. Nuk jemi ne Shqiperi Jemi ne France Faleminderit ...
 • Profesioni: Masazherie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkojme / Kamarier + Banakier

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Bar & Snacks ne zonen e liqenit artificial kerkon te punesoje disa persona si kamarier dhe banakier per te shtuar numrin e stafit ekzistues. Pagesa eshte shume e mire dhe kushtet e punes teper te favorshme! ...

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/08/2019
Stockholm Coffe&Lounge1 tek Komuna Parisit perball “Kompleksit Dinamo” Kerkon: Ndihmese banakiere femer (me ose pa eksperienc pune). Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te tel...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. DREAM Albania Real Estate operon ne...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim