makiniste 10360 njoftime

 Online 324 lexues | 13 njoftime ne pritje

Vend I Lire Pune | Paga 60.000 Lek | Pune Ne Zyre Me Orare Fikse Dhe Fundjava Pushim

Ish Shkolla 11 Janari, Rruga Sami Frashëri Tiranë, Tirane 60,000 Leke
[youtubeid]fcwPwvsniDA[/youtubeid] Wise Group Center ka mbi 5 vjet ne tregun shqipetar me...

UNION: Ofron Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Telefonia / Energji, Italisht (TI

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION CONTACT : Ofron Punesim te menjeheshem per 100 operatore dhe 10 Team Leader ose grup...

NA Solution Kerkon Te Punesoje 40 Agjente Telefonik Ne Gjuhen Italiane.

Rruga ”Milto Tutulani”, Tirane 60,000 Leke
NA Solutions, kompani Telemarketing-u me misionin per te ofruar sherbime me nivel te larte...

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Altech Marketing Hap Zyrat E Reja, Ofron Vende Pune Si Agjent Marketingu.

Njësia bashkiake nr 5, rruga Abdyl Frashëri Tirana, Albania 1001, Tirane 60,000 Leke
Nese je ambicioz, i vendosur, i shoqerueshem, dinamik dhe je ne kerkim te nje pune te re k...

Fillo Nje Kariere Te Re Ne Industrine Me Te Bukur Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
Real Deal, Agjensia Imobiliare me dinamike ne tregun Shqiptar, ka 2 vende te lira pune per...

PUNETORE FAST FOODI + KAMARIER/E + SANITARE + KASIER

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, Te kene njohuri te mira...

Content Creator - Per Marketing

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
- Di te perdoresh Kameran dhe programet video-edituese? - Je krijuese, pozitive dhe te pe...

Flet Shume Mire Italisht Dhe Di Te Shesesh? Ne Punesojme Vetem Me Te Miret!

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
General marketing group ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhen italiane ...

Equilibrium Ofron Mundesi Punesimi Si Agjent Marketingu.

Bulevardi Dëshmoret e Kombit Tirana, Albania 1001, Tirane 60,000 Leke
Jemi ne kerkim te vazhdueshem te personave qe karakterizohen nga ambicia, iniciativa dhe i...

Kamarier/e - Banakiere - Krepjer/e ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

MOTORRIST SHPERNDARJE PJESE KEMBIMI

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Shoqeria AUTO START GROUP "ASG" SH.A. shpall te hapur 2 vende pune ne pozicionin...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 22/03/2019 10:50

Kerkojme Pastruse

Deshmoret e 4 shkertit, Tirane Pagesa:28,000 Leke
kerkoje punetore per pastrim peshku ne nje markat...
 • Profesioni: pastruse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/03/2019 10:26

Kerkohet Banakjer

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Basic snack bar kerkon te punesoje banakjer me eksperience pune kushtet e punes te mira pa...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 22/03/2019 10:14

Specialist Agjent Imobiliare / Real Estate

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme ...

Estetike/masazheri

Komuna parisit/Sadiumi Dinamo, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohen 2 vajza masazhatore/fizioterapiste...me ose pa eksperience pune. Preferohen te ke...
 • Profesioni: Masazhatore/F
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 22/03/2019 09:34

TSA - Vend Pune Per Sanitare

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Tirana Smart Apartments kerkon SANITARE per mirembajtjen e apartamenteve me qera per te ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 22/03/2019 09:34

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Agjent Apertura Forex Italist

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Cvss company mbi 2 vite ne treg,kerkon te punsoje agjent apertura forex ne gjuhen italiane...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht? Italisht? Anglisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuad...

Kerkohen Infermier/e Per Punesim Ne Gjermani

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 3,500 Euro
Pozicioni Infermier/e Infermieret qe ne kerkojme duhet te presin dhe te kujdesen me pro...

Back Office/Vendite

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Cruisetopic.it Cerca Back office/Vendite - ottimo italiano e inglese scritto e parlat...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane. 2)-Ek...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjere (f) Dhe Banakjere (f) Me Eksperienc .

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f) dhe banakjere (f) me eksperienc pune . Adre...

Kerkoj Kamarier

deshmoret e 4 shkurtit, Tirane Pagesa:25,000 Leke
kerkojme kamarier ne nje markat peshku Orari 12:30 me 21:00...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/03/2019 09:30

Punetor Furre Per Shkrirjen E Skrapit Te Aluminit

Rruga Sali Imeraj, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Shoqeria ''Rametal'' shpk, me NIPT L41517502C, adrese Xhafzotaj, Mbika...

Kasier/e Supermarketi - MUNDËSI REALE

Rruga Shyqyri Berxolli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
“AlbMarket” ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2010 dhe sot është një nga rrjet...
 • Profesioni: Kasier/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 22/03/2019 09:30

Bar Duresi

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke
Bar Duresi kerkon banakiere me eksperience pune, puna me turne, nje dite pushim ne jave....
 • Profesioni: Banakiere F
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Date: 22/03/2019 07:23

Kerkohen Kamariere Femra

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohen kamariere Femra me pak eksperince per restorantin e ri Picador, i hapur sefundmi ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 22/03/2019 07:01

Kerkojm Kamarier

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Dumrea bar coffee Kerkon te punesoje sanitare me turne puna esht ne kushte shum te mira dh...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/03/2019 01:52

Willson Massage - Masazhiere

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
Kerkohet msazhatore,fizoterapiste me ose pa eksperienc .Puna me orar te plot ose part- t...
 • Profesioni: Masazhatore
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 22/03/2019 01:51

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, Te kene njohuri te mira...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 21/03/2019 23:52

Kerkohet Staf!

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkojme 1 ) banakiere 2 )kamariere 3 )ndihemes banakiere mosha deri ne 30 vjec 06...
 • Profesioni: kamariere banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 21/03/2019 23:23

Staf Per Sezonin Veror Ne Velipoje

Velipojë, Albania, Shkoder Pagesa:Me Marreveshje
kerkojme 3 kamariera 1 banakier dhe nje ndimes guzhinier te interesuarit te jen me eksperi...
 • Profesioni: staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 21/03/2019 23:23

Banakiere

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj banakiere me eksperience pune .turni i pare .pagesa e kenacshme ...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 21/03/2019 22:21

Ne Pozicionin E Masazhit

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Delir Spa kerkon te punesoj dy vajza ne keto pozicione: 1-Masazheri/estetik 2-Fiziotera...
 • Profesioni: Masazhatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 21/03/2019 22:06

Kerkoj Kamarjer/banakjer

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet kamarjer banakjer ne lokal ne rrugen don bosko te kompleksi vizion plus kontakt 0...
 • Profesioni: Lokal
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 21/03/2019 21:46

Kerkojm Kamarier/e

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke
Bar kafe kerkon te punesoj kamarier/e vetem per turnin e par. Puna 8 orar me siguracione ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 21/03/2019 21:46

Kerkojm Picier, Dhe Motorriste

Medreseja, Rruga Hafiz Ibrahim Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Piceria Tirona kerkon te punesoje nje picier dhe nje motorrist, kushte shume te mira pune,...
 • Profesioni: picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 21/03/2019 21:46

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere (F) Dhe Kamarier (M)

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Twist Bar kerkon Kamarier/e Ofrohen kushte te mira pune si dhe page e kenaqshme. Te jene...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere (F) Dhe Kamarier (M)

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Twist Bar kerkon Kamarier/e Ofrohen kushte te mira pune si dhe page e kenaqshme. Te jene...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 21/03/2019 18:48

Kerkojm Parukiere

Rruga Bilal Sina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Parukeri Chiaroscuro.S kerkon te punesoj nje estetiste (deri 26 vjece) me eksperienc 2 vje...
 • Profesioni: Parukiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 21/03/2019 17:43

Kerkojm Kamarier/e Banakier/e

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke
Bar oni kerkon te punsoj kamarier/e banakier/e nje person qe ti beje te dyja pozicionet me...
 • Profesioni: Kamarier banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 21/03/2019 17:43

FIT FOOD KERKON TE PUNESOJE PJATALARESE

Rruga Rexhep Pinari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Fit Food kerkon te punesoje pjatalarese. Puna eshte 7:00 - 15:00, nga e hena ne te sh...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 21/03/2019 17:43

Kerkojme Kamarier/e Me Eksperience Pune

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Klaton Bistro & Coffee kerkon te punesoje kamarier/e me eksperience pune. Paga e kenaq...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 21/03/2019 17:43

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim