Altech Marketing Hap Zyrat E Reja, Ofron Vende Pune Si Agjent Marketingu. Tirane

Nese je ambicioz, i vendosur, i shoqerueshem, dinamik dhe je ne kerkim te nje pune te re ku ndjeheni te realizuar dhe te paguheni mire, jemi te lumtur tju ftojme ne ekipin tone.

Altech Marketing eshte nje kompani Contact Center e cila ndihmon komanite te lidhen me kliente, te shesin dhe te ofrojne asistence maksimale. Ftojme te gjithe njerezit energjik dhe te talentuar per te punuar ne nje mjedis sfidues dhe stimulues. Nese mendon qe je i duhuri, mirepresim aplikimin tuaj.


Ofrojme:

Kontrata te rregullta dhe siguracione 100%.
Pagesa konkuruese ne tregun shqiptar.
Bonuse per arritjet tuaja.
Kushte modern pune.
Orari i punes nga e hena ne te premte orari 10:00-19:00, e shtuna dhe e diela pushim.

Per tu bere pjese e stafit tone, duhet te keni:

Pasion dhe seriozitet per te punuar.
Te zoteroni gjuhen italiane.
Te jeni nga mosha 19-40 vjec.
(Eksperinca ne fusha te ngjashme perben avantazh.)

Per te aplikuar klikoni mbi linkun e meposhtem:
https://bit.ly/2ESvJyR

Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2019 17:23

Njoftime te Ngjashme