Kompania S&m Tirane

Kerkohen agjent shitjesh ne terren per efekt promovimi ne kuader te shendetit dhe mirqenies.
Kriteret: Te jene korrekt, serioz te komunikueshem dhe ambicioz.
Te ken kryer minimumi arsimin e mesem
Mosha 19-35 vjec
Personave qe duan karrier ju ofrojm trajnim falas ne Gjermani dhe Zvicer
Kushte komode pune
Page baze 250 euro plus %
Nr tel : kontaktoni ne whatsup
Afati i fundit i aplikimit: 01/05/2019 21:14

Njoftime te Ngjashme