Ndihmese Guzhine Vlore

Oferta - Njoftime Pune Data: 17/09/2019 08:23

1,000 Euro

Kitchen Assistant

We are looking for a Kitchen Worker with and without work experience. If you are interested please contact us at the following number. Thank you for your understanding !


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Ndihmese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Vlore - Lungomare
Adresa Leipzig Gjermani
Lexime 1762

Kerkojme Nje Punonjese ne fushen e Guzhines per ne Gjermani me dhe pa pervoje pune. Nese jeni te interesuar ju lutem te kontaktoni ne numrin e meposhtem . Ju faleminderit per mirekuptimin !