Restorant Fishop kerkon te punesoje Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 16/02/2020 22:13

The Fishop Restaurant wants to hire experienced employees

The Fishop Restaurant wants to hire employees with work experience like:
1- Assistant chef
2- Workers in fish scrubbing
3 Banakier
4- Selling
5- Cleaner
Interested parties can contact the telephone number 0692621655.


u003cdiv class="col-md-4"u003e u003ca href="tel:0692621655" class="btn btn-info btn-block"u003eu003ci class=" icon-phone-1"u003eu003c iu003e 0692621655u003c au003e u003c divu003ePagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjes
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 60571

Restorant Fishop-Drimades ne Dhermi kerkon te punesoje per sezonin e veres Financier dhe Ndihmes Financier. Paga e kenaqeshme si dhe mundesi punesimi ne Tirane ne perfundim te sezonit.
Te interesuarit te kontaktojne si me poshte:
Cel:
Cel:
Email: fishoprestorant@yahoo.com