Mundesi Punesimi Ne Forex Me Ose Pa Eksperience! Tirane

Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje:

agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet:

-Italisht
-Spanjisht
-Gjermanisht
-Anglisht

Kriteret:
-Te zoteroje mire nje nga gjuhet e lartpermendura.
-Te kete ambicie dhe motivim.
-Disponibilitet full time (10:00-19:00; fundjava pushim.)

Ofrohet:
-operojme vetem me Hot Leads .
( gje qe ben te mundur qe agjentet tane te kryejne mesatarisht 15-20FTD ne muaj )
-Page shume e larte + bonuse ditore dhe javore.
-Trajnim cilesor.
-Mundesi rritjeje profesionale.
-Kontrate pune sipas legjislacionit shqiptar.

Te interesuarit te kontaktojne ne njerin nga kontaktet e meposhtme:
-Cel.
-Email: recruiting1people@gmail.com (Duke derguar CV ne gjuhen italiane, spanjolle, gjermane, angleze)
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2024 22:53

Njoftime te Ngjashme