Kerkojme Operator/e Tirane

FOREX TRADING ONLINE
Kerkon Operator/e
1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane/Angleze.
2)-Eksperienca e meparshme ne perben avantazh.
3)-Te jete i komunikueshem dhe te punoje ne grup.
4)-- Disponibilitet pune Full Time ( Fundjava pushim )

-*Pagesa duke filluar nga 300Euro+ bonus ditor, javor dhe mujor ne baze te performances.
- Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit
*Korrektesi ne pagesa dhe raport transparent ne kohe reale. *Mundesi per tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht.

- Orar pune Full-Time 10.00 deri 19.00 me pushime te ndermjetme

- Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise.

Eja ti bashkohesh grupit tone per nje eksperience pune intense, shperblyese dhe plot sfida.
Te interesuarit te kontaktojne (dergojne cv )ne adresen e meposhtme:

E-maili :hr.matjus@gmail.com
Cel :+
Adresa :Prane Bar Oslos tek 21 Dhjetori

Afati i fundit i aplikimit: 20/04/2019 12:05

Njoftime te Ngjashme