Kerkohet Ekonomiste Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/09/2019 14:25

Economic Requirements

Fishop (restaurant and fish shop) wants to hire an economist with work experience.
Interested parties can contact you as follows:


Email: [b] fishoprestorant@yahoo.com [ b]


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ekonomiste
Arsimi Master
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 8817

Fishop (restorant dhe dyqan peshku) kerkon te punesoje ekonomist me eksperience pune.
Te interesuarit te kontaktojne si me poshte:


Email: fishoprestorant@yahoo.com