oferta ofroj vende pune 

 Online 337 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkohen 3 Kamarier Me Ekperience Pune

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen 3 Kamarier me ekperience pune , Adresa Bulevardi Gjergj Fishta prane gjykates se rrethit !...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit/ Kompleksi Dinamo” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione. Te...

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

MOTORRIST TAXIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. Po kerkojme per: -2 motorriste me motorrin e tyre - Punetore fast-food-i (f) me/pa eksperience - Krepiere (f) me/pa eksperience - Kamariere (f) me/pa eksp...
 • Profesioni: fastfood
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesia E Punesimit Me E Mire Ne Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
- Je merzitur me punet rutine qe te lodhin e paguajne pak? - Je zhgenjyer me punedhenesit primitive qe te abuzojne? - Deshiron nje pune qe te motivon e te paguan mire? - Enderron nje kariere te gjate, te bukur e te sigurte? Sa po e ke gjetur!!...

Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine {te meret me pastrimin e guzhines}.Pushine nuk ka ,punohet cdo dite te javes.Puna eshte 8 orarsh....

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja pe dhe me eksperience pune per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fillo Nje Karriere Te Re Ne Industrine Me Te Bukur Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je lodhur me punen qe ben dhe nuk shikon te ardhme? - Deshiron nje kariere te re qe te motivon dhe frymezon? - Rritja Personale dhe Liria Financiare jane qellimi yt final? Lexo deri ne fund dhe do kuptosh qe nuk ke ardhur rastesisht ketu! ...

Bar Restorant Piceri

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesoj picjer ose ndihmes picjer ne bregdet. Ofrohet ushqimi dhe fjetja.paga e kenaqshme....
 • Profesioni: Picjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Kerkoj Avokat Dhe Jurist

Rruga Kajo Karafili, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Studio Ligjore Papinian “Legal & Financial” është një studio e cila ofron konsulencë ligjore dhe financiare dhe përfaqësim gjyqësor në Republikën e Shqipërisë. Klientët e zyrës janë shoqëri të mesme dhe shoqëri të mëdha...
 • Profesioni: jurist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Punetor/e Fast Food

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/07/2019
Kerkojme punetor/e fast foodi me eksperience pune .Page e kenaqeshme.Ambjente pune te mira...

Agjent Imobiliar Part Time/full Time

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 09/09/2019
Ofrohet mundesi punesimi si agjent imobiliar me kohe te pjesshme dhe te plote. Kandidati duhet te plotesoj keto kritere: - Aftesi shume te mira komunikimi dhe negocimi -Te njoh programet baze kompjuterike - Te jete ambicioz, energjik dhe i gat...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Bar Pasticeri Kerkon Banakier/e Pagat Shume Te Mira+ Sigurime!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2019
-Bar Kafe banakier/e -Pagat shume te mira + sigurimet te paguara nga ne -Adresa Fusha e Ali Demit...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar

Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehome.al Tel: + Aplikoni : htt...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Konsulent Imobiliar

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2018
Apliko tani! Dergo CV ne: E info.koncept2@remax-albania.al RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar, full-tim...
 • Profesioni: Konsulent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Kerkohet Ndihmese Banakiere (Astir/ Don Bosko))

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmese banakiere me ose pa ekperience pune Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne ...
 • Profesioni: ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Kerkohet Kamarier /Kamariere (Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon kamarier/e Te interesuarit te kontaktojne ne nr Adresa: Rruga "Teodor Keko, Tirane....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2019
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehomepriorityplus.al Tel: + Ap...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Bar New City Kekon Banakier/e Me Eksperienc Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar New city kerkon banakier/e me pervoj pune, rroga e kenaqshme siguracione te pagauara. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Komania A&K GROUP Kerkon Agjente Tregtare Ne Terren

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkojme agjente tregtare ne terren me ose pa eksperience...mosha 20-35...aplikantet duhet te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunimi ne grup si dhe duhet te disponojne makine personale...te interesuarit te kontaktojne ne nr tel:......

Erdhi Vera Dhe Mendon Se Po Fillove Pune Ngele Pa Pushime???

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
😲 Erdhi vera dhe mendon se po fillove pune ngele pa pushime??? Mendon se pushimet do te ikin bashke me vapen?🤔 Apliko tani ne rrjetin me te madh imobiliar ne Ballkan, Century 21 CPM! Orare fleksibel! Fitime te jashtezakonshme aq sa mund te...

Paris France - Kerkojme Te Punesojme Nje Punonjes/e Te Diplomuare Ne Informatike.

Rruga Ali Demi 25, Tirana, Albanie, Tirane 2,000 Euro
Pershendetje. Kerkojme te punsojme nje punonjes/e te diplomuare ne iformatike. Per nje agjesi imobiliare ne Paris France. Per cdo informacion munde te na kotaktoni ne WhatsApp nr 00 33 ...
 • Profesioni: Informatike
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Angleze / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Ape

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Angleze/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Cercasi Urgentemente Team Leader Per La Commessa Di Sinergy, Luce E Gas (mandato Diretto)

Shyqyri Berxolli , Pallati inter Co Sat, Seksioni B, prane tregut Cam, Tirane, 1000 , Tirane 60,000 Leke
Cercasi urgentemente Team Leader per la commessa di Sinergy, luce e gas (mandato diretto) Saranno vantaggiate e incentivate le persone che portano un gruppo Offriamo Retribuzione di 60. 000 lek Bonus soddisfacenti al ragg...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Ofroj Vend Pune Usta Marangoz,montator,ndihmes Marangoz

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet nje Usta marangoz,nje montator dhe nje ndihmes marangoz me eksperience pune te meparshme dhe Me njohuri te mira ne zbatimin e skicave,te jete I afte per gjithe procesin e punes si dhe te njohi procesin e lyerjes.Te jete i komun...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Bar Pasticeri Kerkon Banakier/e Pagat Shume Te Mira+ Sigurime!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Bar Kafe banakier/e -Pagat shume te mira + sigurimet te paguara nga ne -Adresa Fusha e Ali Demit...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KONSULENT IMOBILIAR

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh p...

Kerkojme Ndihmes Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Bar brenda istitucionit kerkon ndihmes banakiere nga e hena ne te premete, orari 07-16. Kushte optimale pune.E shtune e diele dhe festat zyrtare pushim. Lokali ndodhet tek stacjoni i fundit i kinostudjos. per me shume info....

Menaxher Shitjesh

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje 400-500 € si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime jashte vendit per semin...

Kerkojme Babysitter Per Djalin. Per Ne France

Bulevardi Gjergj Fishta 6, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Babysitter per dajalin per ne France. Jemi familje nga Kosova.jemi shume te qete dhe te dashure cdo kushe qe do zgjedhe te punoje tek neve do ndihet si ne shtepine e vete. Nr 00 33 Faleminderit. ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Banakier/banakiere Dhe Kamarier/kamariere

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE DHE KAMARIER/E ME EKSPERIENCE PUNE....

KOMPANIA S&M

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
Kerkohen agjent shitjesh ne terren per efekt promovimi ne kuader te shendetit dhe mirqenies. Kriteret: Te jene korrekt, serioz te komunikueshem dhe ambicioz. Te ken kryer minimumi arsimin e mesem Mosha 19-35 vjeç Personave qe duan karrier ju of...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 30 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojme Sanitare "pastruese "

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Ofrojm vend pune si sanitare "pastruese" kushte shume te mira pune dhe 1 dite pushimi ne jave rroga e kenaqshme plus sigurime....

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/02/2020
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

MOTORRIST TAXIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Abdyl Frasheri, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. Po kerkojme per: -2 motorriste me motorrin e tyre - Punetore fast-food-i (f) me/pa eksperience - Krepiere (f) me/pa eksperience - Kamariere (f) me/pa eksp...
 • Profesioni: fastfood
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Fillo Nje Karriere Te Re Ne Industrine Me Te Bukur Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
- Je lodhur me punen qe ben dhe nuk shikon te ardhme? - Deshiron nje kariere te re qe te motivon dhe frymezon? - Rritja Personale dhe Liria Financiare jane qellimi yt final? Lexo deri ne fund dhe do kuptosh qe nuk ke ardhur rastesisht ketu! ...
 • Profesioni: Real Estate Agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkojm Kamarier

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Casa Blanca kerkon kamarier me eksperienc, paga e kenaqshme , adresa ne fillim te Kodres se diellit , per me shum info cel , ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Kerkohet Shitese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 04/07/2019
Furre Buke Pasticeri SULAJ kerkon shitese me orar te plote Per te gjitha pikat tona. Vajzat te jene pa angazhime dhe te moshes 18-30, jo duhanpirese. Eksperienca perbern avantazh. Te interesuarat te kontaktojne ne ....
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Cercasi Urgentemente Team Leader Per La Commessa Di Sinergy, Luce E Gas (mandato Diretto)

Shyqyri Berxolli , Pallati inter Co Sat, Seksioni B, prane tregut Cam, Tirane, 1000 , Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Cercasi urgentemente Team Leader per la commessa di Sinergy, luce e gas (mandato diretto) Saranno vantaggiate e incentivate le persone che portano un gruppo Offriamo Retribuzione di 60. 000 lek Bonus soddisfacenti al ragg...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Krepier

Rruga Bar, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet krepier me eksperience Kushte te mira pune paga shume e mire plus siguracione...
 • Profesioni: Krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Pronto Intervento Inbound

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 15/07/2019
Pronto intervento shpall vend te lire pune ne pozicionin: operator/e inbound. Detyrat -Menaxhon, organizon dhe siguron efikasitetin e gjithe procesit te punes -Menaxhon tekniket ku operon. Kualifikimet dhe aftesite: -Te jene fleksibel dhe ...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Shitëse

Saranda, Albania, Sarande Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 13/07/2019
BOUGAINVILLE BAY Resort & SPA pjesë e kompanisë ATDG (Art and Tourism Development Group), një nga kompanitë lider në fushën e Turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. Ju fton të aplikoni në pozi...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Tirane, Kerkojme OPERATOR TELEFONIKE Per Fushatat TIM, VODAFONE, WIND, FASTWEB

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Renovatio shpk kerkon operator telefonike PART-TIME per fushatat TIM, VODAFONE, WIND, FASTWEB. Ofron kompensim deri ne 300 lek ora dhe komisione me te larta ne treg. Kandidatet duhet te flasin rrjedhshem gjuhen italiane, te kene eksperience dhe ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Oferte Pune-Instalim/Sherbim

Rruga Llazar Pulluqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Kompania NIS(Noah Information Systems) shpk ofron vend te lire pune ne pozicionin Teknik Instalimi/sherbimi. Pershkrimi i Punes: Instalimi i sistemit te sigurise dhe materialeve (Kamera) gjithashtu pjese perberese e punes do te jete edhe instali...
 • Profesioni: Teknik
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Kerkohet Kamarier Dhe Banakiere

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Hashtag bar coffee kerkon te punesoje kamarier dhe banakiere me eksperience pune! Nr kontakti ...
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Bar Piceri Casa Blanca Kerkon :

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Casa Blanca kerkon KAMARIER , MOTORRIST me ekseperienc pune , motorri dhe shpemzimet te punes , paga e kenaqshme , per me shum konatkto me nr : ose ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Kerkojm Staf. Lokal Nate

Rruga Dajti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 20/07/2019
kerkojm staf per lokal nate. 2 kamariere dhe 1 sanitare. orari punes 20:00 - 03:00. adresa rruga dajtit. pagesa 400 euro. lokali hapet me 10 korrik....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim