Shitese Tirane

Cashmere_MadeinItaly kerkon te punesoje nje shitese energjike dhe te motivuar per te perfaqesuar nje nga markat me te njohura Italiane te veshjeve per femra.
Te jete e komunikueshme dhe te kete aftesi bindese.Mosha 20-35 vjec.Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit.
Per me shume informacion mbi dyqanin klikoni linqet me poshte :

https://www.instagram.com/cashmere_madeinitaly


https://www.facebook.com/Cashmere_ma...8664660/?ti=as


Adresa : Ne bllok ,prane kafe Romes