Kerkohen Agjent Imobiliar Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 09/10/2018 17:57

Real Estate Agents are Required

Are you energetic, have group work skills, good time managers, and enjoy real estate !
Century 21 Bridge is looking for these people to join her team!
By becoming part of the most lucrative industry, you join and one of the world's biggest names.
Send CV to : info@c21bridge.al


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent Imobiliar
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 846

Jeni energjik, keni aftesi pune ne grup, menaxhues te mire te kohes dhe pelqeni fushen imobiliare?!
Century 21 Bridge eshte ne kerkim te ketyre personave per t’iu bashkuar skuadres se saj !
Duke u bere pjese e industrise me fitimprurese ju i bashkoheni dhe nje prej emrave me te medhenj boteror.
Dergo CV ne? : info@c21bridge.al
Afati i fundit i aplikimit: 24/10/2018 16:09