Market Juli kerkon te punesoje punetor dhe kasier/e per marketin. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 13/01/2021 13:26 Post Id: 193778

Amo Bar Lounge seeks to hire waitress assistant

Amo Bar Lounge seeks to hire waitress assistant. We offer good working conditions and satisfactory pay. Location Street Irfan Tomini. Those interested can call us on mobile no. 0695383895


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punetor,kasier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 4585

Market Juli kerkon te punesoje punetor dhe kasier/e per marketin.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.

📍Adresa : Rruga Irfan Tomini.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !